Wraz z wrześniem idą zmiany w SHO! Wrzesień to początek nowego sezonu tanecznego, w którym wystartuje niejeden świeży kurs tańca Warszawa, a także warsztaty. Sprawdź nowy cennik zajęć i nowe zasady zapisów.

Zaczynamy nowy rok szkolny tanecznym krokiem! Nastał wrzesień, a razem z nim niejeden świeży kurs tańca Warszawa i warsztaty taneczne. Mamy dla Was naprawdę spory wybór zajęć, bo chcemy, aby nasza szkoła była miejscem dla każdego. Niezależnie, czy chcesz postawić pierwszy krok na parkiecie, czy tańczysz już dłużej i chcesz podnosić swoje umiejętności.

W Szkole Tańców Karaibskich SHO znajdziesz nie tylko największy wybór zajęć Dancehall i Twerk, ale też wiele innych kursów tańca Warszawa, jak Afro Dance, Reggaeton, Hip-Hop, Joga, Stretching, Sexy Dance czy nabierające ogromnej popularności style K-Pop i Shuffle Dance!

Zanim rozpoczniesz swój taneczny rozwój – sprawdź, jakie zmiany czekają naszych kursantów od września.

NOWY CENNIK OD 1. WRZEŚNIA

Pierwszą zmianą są nowe ceny, które zaczynają obowiązywać od 1 września 2023 r.

Aktualny cennik możesz sprawdzić na naszej stronie: https://sho.pl/cennik/

W naszej ofercie pozostają karnety tradycyjne oraz karnety Open, ale pojawiły się dwie spore nowości:

  • Karnety FLEX – karnety ważne przez 60 dni od daty zakupu. To odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, dla których miesięczny karnet był za krótki. Teraz możesz mieć pewność, że zdążysz wykorzystać pulę zajęć w ciągu aż 60 dni. W ramach karnetów FLEX możesz wybrać wejścia na 3, 5 lub 10 zajęć.
  • Możliwość przedłużenia wykupionego karnetu na kolejne 30 dni. To również super opcja dla nieco spóźnialskich, którym zostały jeszcze zajęcia w wykupionej puli, ale kończy się już miesiąc na ich realizację.

NOWY, WYGODNIEJSZY SYSTEM ZAPISÓW – FITSSEY

Świeżą zmianą jest nowy, o wiele wygodniejszy system zapisów poprzez Fitssey.

Do zapisywania i wypisywania się z zajęć możesz od teraz korzystać z systemu Fitssey, dzięki któremu zawsze masz dostęp do swojego wirtualnego karnetu, możesz kupić kolejny karnet, zgłosić nieobecność i oczywiście zarezerwować miejsce w grupie na wybrane zajęcia czy warsztaty.

Zawsze aktualny grafik znajdziesz teraz na stronie: https://app.fitssey.com/sho/frontoffice

Jak wygląda system rezerwacji Fitssey?

W Fittsey znajdziesz 2 zakładki:

GRAFIK – pełna rozpiska zajęć na każdy tydzień

KURSY – nasze aktualne warsztaty

W grafiku, dla ułatwienia, poziomy zajęć są oznaczone odpowiednim kolorem:

ZIELONY – dla zielonych, czyli poziom początkujący 😉

ŻÓŁTY – Open Level

SZARY – wszystkie poziomy/poziom średni

RÓŻOWY – warsztaty taneczne

Przy każdych zajęciach oraz każdym instruktorze, po kliknięciu, znajdziesz krótki opis, który może pomóc w podjęciu decyzji o doborze zajęć.

Krótka instrukcja – jak zapisać się na zajęcia przez Fitssey?

Zapisanie się na zajęcia jest bardzo proste i intuicyjne:

  1. Najpierw zarejestruj swoje konto lub, jeśli już je posiadasz, zaloguj się do panelu, wchodząc na stronę: https://app.fitssey.com/sho/frontoffice
  2. Wykup wejście na zajęcia – pojedyncze bądź cykliczne w ramach karnetu tradycyjnego (na kolejne zajęcia do jednej, wybranej grupy) lub karnetu open (na dowolne zajęcia, do dowolnych, wybranych grup).
  3. Wybierz z grafiku rodzaj zajęć w danym dniu i o danej godzinie.
  4. Kliknij „zapisz się”.
  5. To wszystko – jesteś zapisana i możesz wpadać na zajęcia 🙂

➔ Jeżeli kupiłaś karnet tradycyjny np. na 4 wejścia, musisz zapisać się na 4 kolejne zajęcia z rzędu.

Jeśli zapisałaś się np. na zajęcia do grupy we wtorki o 19:00, powinnaś zapisać się do tej samej grupy na kolejne trzy wtorki, tak by wykorzystać 4 wejścia z karnetu.

➔ Możesz również pobrać darmową aplikację Fitssey na swój telefon, aby mieć wygodny i szybki dostęp do swojego konta, wykupionych karnetów i zapisów.

Rezygnacja z zajęć

Z udziału w zajęciach możesz zrezygnować do 24 godzin przed ich rozpoczęciem. Zrobisz to również poprzez Fitssey. Poprzez ten system otrzymasz również zwrot środków.

Zapis na zajęcia bez systemu Fitssey

Dla fanek tzw. analogowej 😉 formy, pozostawiamy możliwość zapisów poprzez kontakt z nami pod adresem mailowym: zapisy@sho.pl

W dalszym ciągu umożliwiamy także opłacenie zajęć w formie gotówki, na recepcji naszej szkoły.

Idealny kurs tańca Warszawa w Szkole Tańców Karaibskich SHO

W naszej szkole znajdziesz ogromny wybór zajęć Dancehall i Twerk, ale to nie wszystko, co dla Ciebie mamy! Śledź na bieżąco nasz grafik zajęć na naszej stronie lub bezpośrednio w Fitssey.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.