Wronka – Twerk

Twerk w Warszawie – poznaj naszą instruktorkę Wronkę! To zawodowa tancerka, która dziś, po długim rozwoju jako kursantka, odnosi kolejne sukcesy jako instruktorka tańca Twerk. 

Twerk w Warszawie możesz poznawać u nas z Wronką! To zawodowa tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Najpierw zdobywała techniczne skille jako kursantka, a od dwóch lat jest instruktorką stylu tańca Twerk. w Warszawie. Przygodę z tańcem rozpoczęła już jako czterolatka w tańcu towarzyskim. Przez kolejne lata próbowała i zmieniała techniki, poszukując ciągle tego, co jest tak naprawdę dla niej. W ten sposób odkryła Twerk. Całą swoją przygodę z Twerkiem zaczęła właśnie u nas – w Szkole Tańców Karaibskich SHO. Dzięki swojej ciężkiej, wytrwałej pracy na zajęciach Wronka przeszła drogę od kursantki aż do instruktorki. To okazało się dla niej strzałem w dziesiątkę i jako instruktorka niestrudzenie prowadzi zajęcia i rozwija się do dzisiaj. Podróżuje po całej Europie, szkoląc się u najlepszych zawodowych tancerzy stylów Twerk, Dancehall, High Heels, Hip-Hop oraz Afro Dance. Jak sama twierdzi – instruktor nigdy nie powinien przestać być uczniem, tylko ciągle rozwijać się w tańcu. 

 

 

Twerk w Warszawie z gwiazdą teledysków! 

zajecia twerk w warszawie

Wronka wystąpiła w ponad 20 teledyskach w trzech różnych krajach Europy, a ich lista cały czas rośnie. W Polsce pracowała z takimi artystami, jak: Smolasty, White Widow czy King Bibič. Regularnie podróżuje w celach zawodowych jako tancerka, a artystów z różnych krajów, którzy chcą z nią współpracować, nie brakuje.

Wronka została również dostrzeżona jako tancerka przez jamajskiego dziennikarza. Udzieliła wywiadu w podcaście, który opiera się na rozmowach z najciekawszymi tancerzami z całego świata.

 

Swój rozwój Wronka pokazuje regularnie na własnym kanale na YouTube. Publikuje na nim vlogi z warsztatów i zawodów z różnych krajów Europy.

 

 

 

 

 

Twerk w Warszawie – Sukcesy Wronki na zawodach tanecznych 

 

twerk w warszawie twerk w warszawie

 

 

 

 

 

 

Wronka regularnie próbuje swoich sił i bierze udział w zawodach twerkowych – nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Do tej pory wzięła udział w zawodach na Litwie, Słowacji oraz w Wielkiej Brytanii. Jej starania przyniosły już sukcesy – zwycięstwo w zawodach Twerk z kategorii Showcase na Litwie w 2022 roku – “Lithuanian Twerk Champions” oraz trzecie miejsce w zawodach Slovakia Twerk Champions w 2023 roku.

W nauczaniu najważniejsza jest dla niej atmosfera w grupie, dlatego też na zajęciach zawsze jest uśmiechnięta i wygadana. Do swoich kursantek/ów podchodzi z cierpliwością oraz indywidualnie zwraca uwagę na ich niedociągnięcia i zalety w tańcu. Zawsze stara się dokładnie tłumaczyć technikę i kroki, robiąc to tak długo, aż każda kursantka/kursant wszystko zrozumie i sam wykona. Jest niewątpliwie wsparciem dla swoich uczniów.

Prywatnie Wronka jest dietetykiem, jednak większość swojego czasu poświęca na taniec i to z tym wiąże swoją przyszłość.

 

Twerk w Warszawie w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

Dołącz do zajęć Twerk w Warszawie w naszej szkole! Znajdziesz u nas grupy na różnych poziomach zaawansowania.

Sprawdź zajęcia w naszym aktualnym grafiku!

 

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.