Sale do wynajęcia Warszawa – Szkoła Tańców Karaibskich SHO

 

sale do wynajecia wynajem sali warszawa

Sale do wynajęcia Warszawa! Szukasz sali do wynajęcia w Warszawie na zajęcia grupowe, indywidualne (nie tylko taneczne), warsztaty, szkolenia, a może event? Może poszukujesz sali/studia do wynajęcia na sesję zdjęciową? Idealne sale do wynajęcia znajdziesz w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

 

Sale do wynajęcia – wynajem sal w Warszawie! Nasza szkoła tańca to miejsce nie tylko wyjątkowych zajęć i warsztatów tanecznych. To także duża przestrzeń, którą możesz wynająć, na co tylko potrzebujesz. Poznaj zalety naszych sal do wynajęcia. A najlepiej:

przejdź się po naszej przestrzeni – zobacz filmik! 

 

 

Sale do wynajęcia Warszawa – Szkoła Tańców Karaibskich SHO

sale do wynajecia warszawa zajecia

Wybór przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb

W naszej szkole znajdziesz aż 3 sale do wynajęcia. Do wyboru masz sale do wynajęcia o różnych powierzchniach. Wybierz przestrzeń idealnie dopasowaną do siebie:

  • dwie przestronne, duże sale, powierzchnia 70m2
  • jedna mniejsza sala, powierzchnia 35m2

 

sala wynajem zajecia warszawa

 

Każda sala pokryta jest ścianą luster. Dodatkowo zamontowaliśmy światełka o zmiennych, sterowanych kolorach, które sprawiają, że sale zyskują jeszcze bardziej wyjątkowy i oryginalny klimat.

 

sala wynajem szkolenie warszawa

 

Ponadto we wspólnej przestrzeni przy recepcji mamy wyjątkowy karaibski kącik, czyli strefę wypoczynku, w której możesz odetchnąć i zrelaksować się w przerwie.

Dogodna lokalizacja z szybkim dojazdem

Szkołę Tańców Karaibskich SHO znajdziesz blisko centrum! Jesteśmy na warszawskim Żoliborzu, przy ul. Słowackiego 25. Dojedziesz do nas szybko i bez problemu, bo mieścimy się zaraz niedaleko stacji metra Pl. Wilsona. To oznacza, że trafisz do nas łatwo z każdego miejsca Warszawy.

sale do wynajecia wynajem sali warszawa

Swobodna atmosfera w całej przestrzeni

U nas możesz poczuć się w pełni swobodnie! Niezależnie, czy prowadzisz warsztaty, zajęcia indywidualne, szkolenie, czy też jesteś na evencie lub sesji fotograficznej. Nasza szkoła ma bez wątpienia swój klimat, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Tutaj można poczuć barwny, żywy i słoneczny klimat ciepłych Karaibów.

 

sale do wynajecia wynajem warszawa

Szukasz sali do wynajęcia w Warszawie? Sale na wynajem znajdziesz w Szkole Tańców Karaibskich SHO. Jeśli jesteś zainteresowany/a, masz pytania ? chętnie pomożemy! Zapraszamy do kontaktu z naszą przemiłą recepcją.

 

Dowiedz się więcej o naszej szkole – poczytaj o nas!

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.