Kasia – Sexy Dance, Twerk, Samba

 

Kasia Kapisz – Sexy Dance, Twerk, Samba – instruktorka wyrozumiała, cierpliwa i wielozadaniowa. Nasza kobieta orkiestra! Poczucia humoru jej nie brakuje, a na jej zajęciach na pewno poczujecie w pełni luźną i swobodną atmosferę. U niej nauczycie się nie tylko tańca, ale też znakomitej techniki. Sprawdźcie, kim jest Kasia Kapisz! 🙂

 

Kasia – jej początki instruktorskiej kariery i sposób nauczania

Kasia Kapisz zaczynała w Szkoła Tańców Karaibskich SHO od prowadzenia zajęć Samby w 2015 roku. Jako kursantka trafiła na zajęcia Samby przypadkiem. Zobaczyła plakat z przepięknym zdjęciem kobiety w stroju do Samby i… postanowiła, że sama kiedyś w takim wystąpi (co parę chwil później spełniło się). Kilka lat potem zaczęła sama prowadzić grupę Samby już jako instruktorka.

Kasia ogromną wagę przykłada do techniki oraz jej nauczania. Każdy nowy ruch jest starannie tłumaczony, ćwiczony, a dopiero później dodawany do choreografii. Nie oznacza to jednak, że na zajęciach uczy wyłącznie samej techniki! Kasia tworzy choreografie, które nie tylko wykorzystują poznane techniki, ale również wymagają wczuty (wczucia się), wyrażenia emocji i zmuszają do wyjścia z cienia oraz wyrażania siebie poprzez taniec.

Kasia – Sexy Dance, Twerk, Samba – w każdym stylu wyjdź ze strefy komfortu! 

Niech jednak nie zrazi Was tytułowa presja wychodzenia ze strefy komfortu. Kasia jest cierpliwą i wyrozumiałą instruktorką. Na zajęciach panuje zawsze luźna atmosfera, a Kasi poczucie humoru nie pozwoli Wam na stres. Jeśli zdecydujecie się na zajęcia z nią, szykujcie się na lekcje samoakceptacji. Jest to ogromnie ważne zarówno w tańcu, jak i w życiu codziennym. Kasi bardzo zależy na jak najlepszym samopoczucia kursantów.

Kasia często mówi: ?Sami sobie podcinamy skrzydła, porównując się do innych albo, kiedy uda nam się opanować jakąś technikę, nagle zaczynamy się zamartwiać, że nie zatańczymy jej w obcasach, albo że nie będzie to dobrze wyglądać itd. Chodzimy z głowami przeładowanymi zdjęciami i filmikami z mediów społecznościowych ludzi, których często nawet nie znamy! Porównujemy nasze roczne doświadczenie z tańcem do tancerki z instagrama, która tańczy u boku Beyonce. Nie da się w ten sposób wyciszyć i skupić. Na zajęciach próbuję przekazać, że codziennie toczymy walkę pomiędzy sobą i swoim odbiciem w lustrze. Za każdy, nawet najmniejszy sukces, powinniśmy sobie przybić mentalną piątkę i dać sobie chwilę na rozkoszowanie się nim. Zależy mi na tym, aby moi kursanci odnaleźli siebie i byli sobą – bezkompromisowo. To właśnie w nas samych leży perfekcja i pasja oraz miłość do tego, co się robi, a nie w przefiltrowanej i wykadrowanej ?perfekcji? z social mediów?.

Kasia – Sexy Dance, Twerk i Samba – dołącz do zajęć w SHO!

Kasia prowadzi u nas różne zajęcia. Możecie z nią szlifować technikę Twerku, poczuć się niezwykle sexy na zajęciach tanecznych Sexy Dance, a nawet rozciągnąć się po wszystkim na kursie Stretchingu.

Kasia zajmuje się również zajęciami indywidualnymi, na których skupicie się wyłącznie na własnych celach tanecznych i rozwijaniu w konkretnym kierunku. Takie zajęcia są specjalnie przygotowywanie pod Wasze umiejętności i gusta taneczne oraz muzyczne.

Kurs tańca z Kasią w szkole tańca w Warszawie! Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź zajęcia w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.