Taneczny wieczór panieński

Wieczór panieński to wyjątkowe wydarzenie, w którym główną bohaterką jest bez wątpienia przyszła Panna Młoda. Symbolicznie jest to moment pożegnania jej stanu wolnego. W praktyce to zazwyczaj świetna zabawa w gronie najbliższych kobiet – przyjaciółek, siostry czy kuzynek. Często za całą organizację wieczoru panieńskiego odpowiedzialna jest świadkowa. I tu dla niej pojawia się nie lada wyzwanie – by zorganizować wyjątkowy wieczór panieński, który przyszła Panna Młoda będzie wspominać z uśmiechem jeszcze przez długi czas. Częstym wyborem staje się impreza w klubie albo wyjazd nad jezioro czy w góry. Ale często chciałybyśmy zorganizować coś  innego, bardziej oryginalnego i wymyśleć coś, co sprawi, że ten jeden wieczór rzeczywiście odróżni się od wszystkich pozostałych.

Taneczny wieczór panieński z SHO

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają tańczyć! Taniec oddziałuje niezwykle dobrze na nasze ciało, ale też ducha, bo przynosi nam dobrą zabawę i możliwość poczucia się pełną, wolną i odważną kobietą. Czasem jednak zdarza się, że nie mamy czasu na regularne treningi, bądź po prostu, mimo ciekawości, wahamy się przed zapisaniem na kurs. I tutaj wieczór panieński może być świetną okazją, by wejść w tajniki tańca i odkryć siebie w tańcu na nowo!

Wieczory panieńskie razem ze Szkołą Tańców Karaibskich SHO to świetna alternatywa na spędzenie tego czasu w wyjątkowy, inny sposób. To pomysł zarówno dla osób, które tańczą, ale również dla tych, które są zupełnie początkujące. Na takim wieczorze panieńskim przyszła Panna Młoda, ale i pozostałe uczestniczki, mogą poczuć się świetnie i wyjątkowo. Nie od dziś wiadomo, że ruch wyzwala w nas hormon szczęścia i dobrą energię, której będzie jeszcze więcej, gdy formą tego ruchu stanie się taniec i to dodatkowo w gronie najbliższych nam kobiet.

Jak wyglądają wieczory panieńskie w SHO?

Czas trwania

Same zajęcia mogą trwać w przedziale 30-90 minut. To Ty wybierasz, jaki przedział czasowy interesuje Cię najbardziej. Podczas animacji uczymy się krótkiej, niezbyt skomplikowanej choreografii w wybranym stylu tańca. Bez wątpienia z taką choreografią poradzi sobie każda Pani, niezależnie od swoich umiejętności. Później cała grupa będzie mogła wykorzystać ją podczas dalszej wspólnej imprezy, wesela, a może nagrać na video, aby zyskać super pamiątkę.

Ubiór

Oczywiście ważne jest, aby czuć się komfortowo i swobodnie, ale ubiór jest według własnych preferencji. Można przyjść w stroju wieczorowym w gotowości na dalszą imprezę, albo ubrać się tematycznie, pod klimat całego wieczoru bądź stylu tańca, na który się decydujemy. Możemy również postawić na pełen luz i ubrać się na sportowo.

Atmosfera – zabawa, luz i wolność!

Podczas naszych zajęć dbamy, aby każda uczestniczka wieczoru czuła się komfortowo, a całość przebiegała w atmosferze dobrej zabawy. Tańce towarzyskie to nie nasza bajka. U nas nauczysz się ruchów prosto ze znanych wszystkim teledysków, które można wykorzystać chociażby podczas imprezy w klubie. Dużym plusem jest to, że to Wy same możecie dopasować swoją ulubioną piosenkę. Może będzie to kawałek, który wyjątkowo lubi i dobrze wspomina przyszła Panna Młoda? Wybieracie utwór, a my przygotowujemy choreografię specjalnie pod niego. W tej kwestii jesteśmy w pełni otwarci na Wasze propozycje!

Wybierz dowolny styl tańca

My niczego nie narzucamy – to Wy wybieracie idealny dla siebie styl tańca. Możecie zdecydować się na coś, co lubi przyszła Panna Młoda, albo na coś, czego jesteście po prostu ciekawe. Dajemy Wam pełen wybór z gamy technik tanecznych, których uczymy w naszej szkole. Chcecie w ten wieczór poczuć się niezwykle sexy, atrakcyjnie i kobieco? Wyzwolić w sobie nieznane dotąd pokłady seksapilu i kobiecości? A może poczuć pełną dzikość i nieokiełznaną energię? A może spróbować gorący i zmysłowy taniec orientalny? Zależnie od Waszych indywidualnych chęci, możemy zorganizować dla Was zajęcia Sexy Dance, Twerk, High Heels, Samby, Afro, Tańca brzucha i wiele innych! Wybór należy do Was!

Sexy Dance

Seksowne, pociągające, apetyczne, kusicielskie, zalotne i zmysłowe ruchy w jednym. Wszystko po to, aby w pełni wyrazić naszą zmysłowość. Jest to mieszanka bardzo wielu stylów tanecznych. Polega na dobraniu odpowiednich ruchów, które pozwolą nam wyrazić w pełni kobiecość i sensualność.

Twerk

Niezwykle kobiecy styl tańca, w którym pracujemy nad ruchami pośladków i bioder w rytm muzyki, w przeróżnych pozycjach i układach. Najczęściej do muzyki Hip-Hop oraz różnych odmian muzyki klubowej. Z tego względu umiejętność tego tańca bardzo dobrze sprawdza się podczas imprez. Twerk to świetna okazja do mocnego rozgrzania ciała, dobrego treningu, ale również nauki akceptacji swojego ciała.

High Heels

W tym stylu nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych choreografii. Będzie to podobna forma do Sexy Dance, ale z tą różnicą, że na wysokich obcasach, co oczywiście jeszcze podniesie cały efekt! To technika bardzo odważna i drapieżna. Dlatego każda kobieta z pewnością poczuje się wyjątkowa i pewniejsza siebie. Dodatkowo poza pracą ciała, bardzo ważnym elementem jest nasza mimika i ekspresja, która pozwala wyrażać wszystkie emocje poprzez taniec.

Samba brazylijska

Jest to bardzo żywy i energiczny styl. Charakteryzuje się rytmicznym ruchem ciała, przede wszystkim bioder i stóp. Na zajęciach nauczymy się kroku podstawowego oraz pięknego, kobiecego poruszania się w tańcu rodem z najbardziej kolorowych na świecie karnawałów i parad w Rio. Będzie to wybór idealny, jeśli chcecie porządnie się wyszaleć, nabrać energii przed dalszą imprezą i poczuć niepowtarzalną magię karnawału.

Taniec brzucha

Podczas tego tańca w głównym stopniu używamy mięśni brzucha, które wykorzystywane są jako wykończenie ruchów klatki piersiowej i bioder. Efekt jest niezwykle delikatny i zmysłowy. Podczas wieczoru panieńskiego można wybrać styl klasyczny arabski lub odmianę, w której wykorzystujemy elementy Tańca brzucha, czyli Shakira Style. Dodatkowo można u nas wypożyczyć skrzydła Issis, które podkreślą niesamowity efekt.

W SHO wyjątkowe wieczory panieńskie organizujemy na trzy sposoby:

Indywidualne zajęcia taneczne w SHO

Najprostsza i najbardziej popularna forma. Dziewczyny przychodzą do naszej szkoły na indywidualne zajęcia – koniecznie po wcześniejszej rezerwacji i potwierdzeniu terminu. Przed zajęciami wykonywany jest mini pokaz tego, co będzie nas czekać w dalszej części.

Zajęcia z małym poczęstunkiem

Forma połączenia dwóch przyjemności – tańca i pysznego poczęstunku. Możemy zorganizować taką atrakcję według wskazanych nam oczekiwań i preferencji. Ale możecie przygotować poczęstunek również we własnym zakresie. Salę do zajęć przygotowujemy indywidualnie na życzenie klienta. Jedną z opcji dekoracji jest wykorzystanie naszych klimatycznych, kolorowych światełek.

Zajęcia z instruktorem we wskazanym miejscu

Wolisz zorganizować zajęcia poza naszą szkołą? Nasz instruktor przyjedzie we wskazane miejsce – do domu, wynajętej sali, hotelu czy klubu. W tym przypadku indywidualnie ustalamy czas przewidywanej animacji tanecznej.

Mamy 20 lat doświadczenia w organizacji wieczorów panieńskich. Zobacz zdjęcia archiwalne:

Chcesz zorganizować wyjątkowy wieczór panieński z tańcem? Masz pytania? Odezwij się do nas!


Zarezerwuj termin na Taneczny wieczór panieński!
509 361 204 lub sho@sho.pl

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.