Rubidoo – Dancehall

Dancehall w Warszawie z prawdziwym Jamajczykiem! Rubidoo to jedna z ikon Dancehall’u i światowej klasy tancerz, który właśnie jest w trakcie swojego 5. tanecznego tournée po Europie. W Polsce gościmy go u nas w Szkole Tańców Karaibskich SHO. Jeśli szukasz zajęć Dancehall w Warszawie – skorzystaj z wyjątkowej okazji nauki od samego Rubidoo.

 

dancehall w warszawie sho

Jego krok „Bayka” tańczą dziś na całym świecie!

Jamajczyk zyskał największą popularność, kiedy wypromował swój pierwszy krok o nazwie Rubidoo. Dziś lista jego własnych, oryginalnych kroków jest już długa i znana w coraz szerszych kręgach. Coraz więcej tancerzy z całego świata chce poznawać kroki Rubidoo i uczyć się stylu Dancehall właśnie od niego. Jego krok „Bayka” od czasu ostatniego tour’u po Europie jest tańczony na całym świecie! A najnowszy krok „Brand New Gun” podbija już uliczne imprezy w Kingston. Teraz macie okazję poznawać te kroki na zajęciach Dancehall w Warszawie!

 

Dancehall w Warszawie – zobacz, jak wygląda krok Bayka, który poznasz na zajęciach

 

Dancehall w Warszawie – najpopularniejsze kroki Rubidoo

 

 

 

Rubidoo

Touch n move

Don’t it

Style it

Easy does it

Show off

All 14

Bayka

Over do it

 

 

 

 

 

Dancehall w Warszawie z wyjątkowym tancerzem i choreografem

Rubidoo jest w trakcie swojego 5. tanecznego tournée po Europie. Odwiedził już Włochy, Francję, Szwajcarię, Finlandię, Holandię, Szwecję, Niemcy, Hiszpanię i Łotwę. Teraz zawitał do Polski i to w Szkole Tańców Karaibskich SHO prowadzi swoje zajęcia Dancehall w Warszawie. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym tancerzu!

 

 

Początek Dancehall’owej przygody Rubidoo 

 

Rubidoo Blazzaz urodził się i wychował w Kingston na Jamajce. To tancerz pełen pasji. I choć w tańcu jest wulkanem energii, na co dzień jest spokojnym introwertykiem. Mimo tego jest bardzo aktywny w Dancehall’owym środowisku i często spotkać go można na jamajskich imprezach ulicznych.

Rubidoo odkrył Dancehall w szkole średniej, w wieku 16 lat. Od tego czasu angażował się mocno w teatr, muzykę i taniec. Brał udział w wielu zawodach, w szkole i poza nią. Od zawsze był zainspirowany Rifical Team, Elite Team i Sopreme Blazzaz. Do tego ostatniego został zaproszony w 2013 roku – od tego czasu postawił wszystko na rozwój w Dancehall.

Wraz z Sopreme Blazzaz brał udział w kolejnych konkursach, takich jak: Talent Trail Trail, On the verge, Dancin Dynamit, Lucky dollar, mistrzostwa świata w tańcu Reggae, Boom Badda Dan. To, co należy wymienić z największych osiągnięć – w 2014 roku Sopreme blazzaz zajął 3. miejsce w światowych mistrzostwach tańca Reggae. Kolejny rok przyniósł im zwycięstwo w zawodach Boom Badda Dan.

Jako członek Sopreme Blazzaz Rubidoo współpracował z wieloma artystami, m.in. Voicemail, Vybz Kartel, Popcaan, Silkky Wonder, Stone Boy, Shatta Wally itp. Gościł również w telewizji Jamaica (tvj).

 

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia z Rubidoo

 

 

dancehall w warszawie

Dancehall w Warszawie – dołącz do zajęć z Rubidoo!

 

W Szkole Tańców Karaibskich SHO możesz poznawać prawdziwy Dancehall z Jamajczykiem. Dołącz do regularnych grup – terminy zajęć Dancehall w Warszawie znajdziesz w naszym grafiku zajęć. Warto sprawdzać też nowości w zakładce Warsztaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.