Wynajem sal Warszawa – znajdź swoją przestrzeń w Szkole Tańców Karaibskich SHO! U nas masz do wyboru aż 3 sale o różnych powierzchniach na przeróżne okazje. Chcesz poprowadzić trening, zajęcia taneczne, próby choreograficzne, a może szukasz miejsca na event? Nasze sale wpiszą się we wszystkie Twoje potrzeby!

Wynajem sal Warszawa to idealna opcja, jeśli szukasz przestrzeni na prowadzenie treningu, indywidualnych i grupowych zajęć tanecznych, prób, a nawet, jeśli chcesz zorganizować sesję zdjęciową czy event.

Wynajem sal Warszawa – wybierz przestrzeń, która spełni wszystkie Twoje potrzeby

W Szkole Tańców Karaibskich SHO znajdziesz sale o różnych powierzchniach. Dzięki temu możesz idealnie dopasować wymiar do swoich indywidualnych potrzeb:

  • dwie przestronne, duże sale o powierzchni 100 m2 i 90 m2,
  • jedna mniejsza sala o powierzchni 40 m2.

SALA “FLAGA”

wynajem sal warszawa
Nasza największa sala o powierzchni 100 m2 ze ścianą luster oraz oknami na całej długości sali (krótszy bok)

SALA “JEDYNECZKA”

sale do wynajęcia warszawa
Pomieszczenie o powierzchni 90 m2 ze ścianą luster, oknami na całej długości sali (dłuższy bok) oraz dodatkowym oświetleniem – światełka LED o zmiennych kolorach

SALA “MAŁA”

wynajem sal szkola tanca warszawa
Sala o powierzchni 40 m2 ze ścianą luster oraz światełkami LED o zmiennych kolorach, brak okien

Każda nasza sala do wynajęcia posiada odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie, a także jedną ścianę pokrytą lustrami. U nas nie musisz martwić się o wysokie temperatury – w każdej przestrzeni mamy klimatyzację.

Poza swoją prywatną salą możesz korzystać u nas z innych udogodnień, jak szatnie, toalety, a także nasz wyjątkowy karaibski kącik do relaksu i odpoczynku.

sale na wynajem warszawa

Wynajem sal Warszawa jest u nas możliwy na krótki okres czasu, na przykład na jednorazowe wydarzenie lub długoterminowo, jeśli planujesz regularne zajęcia czy treningi.

Dogodna lokalizacja z szybkim dojazdem

Przy wyborze sali tanecznej warto zwrócić uwagę na lokalizację i dostępność. Wybierz salę, która jest dogodnie położona, aby uczestnicy mogli łatwo do niej dotrzeć.

Szkołę Tańców Karaibskich SHO znajdziesz blisko centrum! Jesteśmy na warszawskiej Woli, przy ul. Żytniej 15 lok. 4. Dojedziesz do nas szybko i bez problemu tramwajem bądź autobusem z każdej części miasta. Możesz także dojść do nas ze stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Kliknij poniżej, żeby sprawdzić dojazd w nowe miejsce przez Google Maps: 

ŻYTNIA 15 – JAK DOJECHAĆ?

Wynajem sal Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają prywatnego miejsca na różne okazje. Sale do wynajęcia zapewniają elastyczną przestrzeń, dostosowaną do Twoich potrzeb, a także udogodnienia techniczne, które ułatwiają prowadzenie zajęć czy eventu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sali na zajęcia, trening, sesję lub inne wydarzenie – wynajem sal Warszawa w naszej szkole tańca spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Więcej informacji o naszych salach na wynajem oraz cennik wynajmu znajdziesz tutaj

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie