Zajęcia Taniec Brzucha Warszawa

 

Zajęcia Taniec Brzucha Warszawa. Taniec brzucha to jedne z wielu naszych zajęć, które cieszą się dużą popularnością wsród kobiet. Z pewnością dzięki zmysłowym ruchom całego ciała! Jeżeli od dawna zastanawiasz się czy taniec ten jest dla Ciebie i co możesz dzięki niemu zyskać, to przeczytaj uważnie ten wpis do końca! Z pewnością rozwiejemy każde wątpliwości 😉

Przede wszystkim nasze zajęcia z tańca brzucha są prowadzone na poziomie początkującym, co oznacza, że każdy może w nich uczestniczyć niezależnie od poziomu swych umiejętności. Zajęcia są zarówno dla osób chcących sobie przypomnieć podstawowe ruchy jak i tych, którzy chcą nauczyć się wszystkiego od początku. Zapraszamy!

Zajęcia Taniec Brzucha Warszawa

W SHO mamy dla Was dużo nowości, ale to nie wszystko! Już w październiku przygotowaliśmy aż dwie godziny tańca brzucha!

sobota, 10.10, godz. 11:00 i 13:00  – TANIEC BRZUCHA – SZALONE SOBOTY – CYKL TRENINGOWY – Ania

 

Czym dokładnie jest taniec brzucha?
Jest to taniec orientalny pochodzący z terenów Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej. Za kolebkę uznaję się głównie Egipt, ale także Liban oraz Turcję. Taniec ten polega przede wszystkim na izolacji całego ciała oraz poszczególnych partii mięśni. Bardzo charakterystyczne są tutaj tzw. shimmies, czyli ruchy które wprawiają całe ciało lub poszczególne jego części w drżenie. Natomiast praca mięśni brzucha stanowi tutaj wykończenie ruchu bioder oraz klatki piersiowej. Całość tworzy spektakularne wrażenie. Taniec ten wciąż można uznać za rozwijający się, gdyż nie posiada żadnych sztywnych reguł.

Co mogę zyskać dzięki tańcu brzucha?

Na zajęciach ważnym elementem jest nauka płynności wykonywanych ruchów. Nauczycie się łączyć subtelne ruchy bioder z ruchem rąk. Dzięki temu będziecie mogły wykonać zmysłowe i uwodzicielskie ruchy. Dodatkowo taniec brzucha wpływa pozytywnie na  kręgosłup, napięcie w mięśniach, talię oraz poprawia giętkości i elastyczności ciała.

Oczywiście z uwagi na aktywność fizyczną na zajęciach, nie trzeba zakładać maseczki.

 

 

Cennik:

Karnety OPEN:

OPEN 3 ? 85 PLN

OPEN 5 ? 115 PLN

OPEN 10 ? 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR ? 200 PLN ? wejście na dowolne 10 zajęć dla mamy, taty i dziecka łącznie  w danym miesiącu kalendarzowym (nie może zostać wykorzystane przez rodzeństwo lub inne pokrewieństwo, tylko rodzic z dzieckiem)

OPEN PASS ? 190 PLN

NO LIMIT ? 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia ? 100 PLN

8 zajęć ? 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM ? 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT ? 0/20 PLN

Więcej info w cenniku oraz grafiku