Wesela, wesele, ślub?

Wesela stanowią ważne wydarzenie w większości społeczeństw. Każda para marzy o tym, by dzień ich wesela stał się niezapomnianą uroczystością, o której chętnie wspominać będzie cała rodzina. Zakochani chcą wyprawić go na swój własny, indywidualny sposób, dlatego nie ma reguły na idealne wesela. To dzień, w którym dwoje ludzi oficjalnie i formalnie zawiera związek małżeński. Symboliczny charakter ślubu podkreślają określone czynności, gesty, słowa, rekwizyty, tradycje. My pragniemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i dostarczyć Wam niezwykłych wrażeń, dlatego oferujemy animacje i pokazy taneczne podczas Waszych przyjęć. Wykazujemy dbałość o każdy szczegół i postaramy się spełnić Wasze najskrytsze życzenia, tak, aby dzień ślubu na długo pozostał w pamięci Waszej i Waszych bliskich.

Wesela – nasza oferta działa w dwie strony

 

W formie prezentu

Jeśli dobrze znasz Młodą Parę, to co lubią i jaki klimat czują to idealny pomysł na prezent! Zamiast kupować zbędne bibeloty do domu, wykup nasz pokaz i spraw, aby ich dzień był wyjątkowy. Zrób na ich weselu wielkie show, zaproponuj odejście na moment od tradycyjnej weselnej posiadówki. Nasi tancerze z pewności zapewnią odpowiednią dawkę wrażeń i emocji. My dopasujemy się do Ciebie, jesteśmy otwarci na wasze propozycje. W końcu zależy nam, abyście byli w pełni zadowoleni, a my spełnimy wasze oczekiwania.

Jako goście specjalni

Jeśli pragniesz poczuć wyjątkowy klimat podczas ślubnego przyjęcia, nie może nas na nim zabraknąć. Po naszej stronie z pewnością zapewnimy moc ogromnych wrażeń dla Was, jak i dla gości. Spraw, aby Twoi najbliżsi zapamiętali Waszą uroczystość na długi, długi czas. Dodatkowo gwarantując im niesamowitą rozrywkę, coś niezwykłego, co zdecydowanie wyróżni wasze wesele od innych, tradycyjnych wesel.

Wesela – możemy to zrobić na różne sposoby:

Pierwszy taniec

To bardzo ważny aspekt każdego wesela, a my Ci w tym możemy pomóc! Zamiast nudnych i oklepanych tańców towarzyskich, przygotujemy dla Was coś bardziej szalonego, taniec prosto z Karaibów. Wy wybieracie piosenkę, a my układamy ciekawą choreografię dla dwóch osób. W trakcie tańca możemy do Was dołączyć lub wkroczyć pod sam koniec, tak aby dodatkowo zwiększyć efekt show. Gwarantujemy, że goście będą pod wrażeniem, a dla Was, Młodej Pary taniec ten zapadnie w pamięci do końca życia.

Animacje taneczne

Podczas naszych animacji tancerze przyjmują podstać wodzireja i organizują zabawy taneczne, składające się z prostych kroków. Zabawa ta jest dostosowana dla każdego wieku, więc nie ma ograniczeń. Świetnie będą bawiły się dzieci, ale również i seniorzy. Podczas animacji dla gości nauczymy Was podstawowych kroków, które wykorzystacie przy wspólnej dalszej zabawie oraz bardzo prostych choreografii do popularnych piosenek klubowych i hitów radiowych.

Pokazy tańca

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Możemy zrobić dla Was pokazy tańca, podczas których zaangażujemy w nie Was – Młodych, jak i  Waszych gości. Na życzenie, wyciągniemy wybrane osoby i wciągniemy ich do wspólnej zabawy. Mogą to być rodzice, ktoś kto tego dnia ma urodziny, bliskie oraz ważne osoby czy nawet dzieci. Pokazy są zawsze bardzo widowiskowe, ze względu na nasze stroje. Zawsze mamy ze sobą mnóstwo rekwizytów, które dodatkowo wzbogacają nasz występ. Wszyscy wspólnie będą się świetnie bawić, my o to zadbamy! Zobacz ofertę pokazów tańca

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.