Pokazy tańca

Pokazy tańca z SHO

Mamy ponad 15letnie doświadczenie w pokazach tańca, wydarzeniach i eventach. Nasz zespół z pewnością spełni wasze oczekiwania, a nawet je przewyższy. Gwarantujemy Wam satysfakcję ze współpracy z nami oraz występy na najwyższym poziomie.

Na codzień głównie działamy w Szkole Tańców Karaibskich.

Mamy bardzo szeroką ofertę pokazów tańca. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swoich gości. Gwarantujemy świetną zabawęmoc wrażeń a to wszystko przy niesamowitej atmosferze.

Dlaczego pokazy tańca tylko z SHO?

  • Jesteśmy jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie grupa zajmująca się tańcami afrokubańskimi!
  • Wyróżnia nas najlepsza w Polsce grupa samby karnawałowej, tańczymy w oryginalnych strojach z Rio de Janeiro!
  • Wszystkie nasze stroje są tradycyjne, przywożone z Ameryki Łacińskiej! Dzięki nim efekt występu jest powalający.
  • Tworzymy niezapomniane choreografie!
  • Dzięki licznym podróżom do Ameryki Łacińskiej i od lat rozwijanemu warsztatowi tanecznemu tworzymy niezwykły klimat latynoskiej fiesty !

Pokazy tańca – zróbmy to po Twojemu

W zależności od charakteru imprezy możemy powiększyć naszą ofertę o dodatkowe pokazy, a także zwiększyć ilość tancerzy lub odwrotnie – zredukować całość. Tancerze mogą wykonać różnego typu animacje: kursy, gry i zabawy, konkursy z gośćmi. Możemy również zaproponować fordancerowanie, czyli taneczna zabawę z klientem – jest to sprawdzony sposób na rozgrzanie imprezy i udaną zabawę!

Proponowany program jest tylko naszą propozycją. Oczywiście, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

SPRAWDŹCIE, CO MOŻEMY DLA WAS PRZYGOTOWAĆ

 

Samba brazylijska

Samba brazylijska jest narodowym tańcem Brazylii. Można poczuć klimat karnawału jak w Rio De Janeiro. Tancerki ubrane są w oryginalne rewiowe stroje sprowadzane prosto z Brazylii. Podczas pokazu uwalnia się niesamowita energia i radość. Samba jest bardzo widowiskowym tańcem, dlatego też podoba się najbardziej. Tancerki występują w kolorowych i błyszczących strojach z cekinów i koralików. Dodatkowy efekt dodają spektakularne pióropusze.

DANCEHALL

Dancehall to taniec rozgrzewający całą Jamajkę. Styl ten charakteryzuje się dużą ilością akrobacji. Jest to typowy jamajski taniec, posiada wiele odmian. Każdy krok można traktować bardzo indywidualnie, a nawet te najłatwiejsze połączone razem dają niesamowite widowisko. Najważniejsza jest idea a szczegóły ruchu ciała to inwencja twórcza tancerza, dodatkiem mogą być elementy akrobatyczne.

Nasz styl tego tańca zaprezentowałyśmy w półfinałach MAM TALENT.

AFRO DANCE

Afro dance to bardzo żywiołowy taniec. Wyzwalający mnóstwo pozytywnej energii. Kroki są bardzo zróżnicowane od delikatnych kołyszących do twardych i ostrych angażując całe ciało. Rytmy afrykańskie są głębokie i dynamiczne połączone z tańcem powodują bardzo spektakularne widowisko. Podczas pokazu można poczuć prawdziwy zew natury.

Afrocuba

Afrocuba jest to nie tylko styl tańca, to spektakl. Etniczny taniec połączony z elektryzującą muzyką bębnów pozwala przenieść się do innego świata, świata mitów i legend. Jest fascynującym pokazem ze względu na jego teatralny charakter, wiele gestów ma konkretną symbolikę a mimika twarzy jest bardzo sugestywna. Unikatowe i barwne show prezentowane jest w Polsce jedynie przez zespół SalsHall Ortodox.

Twerk

Twerk stał się bardzo popularnym stylem tańca, zdecydowanie wyzwolonym. Głównym elementem jest rytmiczne potrząsanie pośladkami w określony sposób. Sprawdza się podczas różnych imprez, pozwala na uwydatnienie naszej kobiecości. Choreografie długo zostają w pamięci ze względu na dopasowane akcenty muzyki do ruchów twerkowych w odpowiednim tempie i pozycji.

Sexy dance

Sexy dance łączy ze sobą elementy różnych stylów, dlatego każdy występ jest niepowtarzalny, dynamiczny i pełen ekspresji, niektóre zalotne i kuszące. Zdecydowanie podkreśla kobiecość poprzez tzw. “kocie ruchy”. Podczas występu tancerki w pełni oddają się muzyce, aby wyrazić i podkreślić jeszcze bardziej wyrażane emocje.

Taniec brzucha

Taniec brzucha łączy ze sobą siłę i pewność, a zarazem delikatność i kokieterię. Podczas tańca angażowane są głównie biodra oraz ramiona, które przy wspólnych ruchach tworzą spójną całość. Dając efekt pełen wdzięku i gracji. Efektowne i widowiskowe choreografie do muzyki latynoskiej, uwydatniają piękno tego kobiecego tańca.

Reggaeton

Reggaeton jest mieszanką latyno ? amerykańskich rytmów, które same wprowadzają nasze ciało w ruch. Głównie angażuje klatkę piersiową, brzuch oraz miednicę. Jest to mieszkanka różnych stylów, dlatego pokaz jest namiętny a zarazem wybuchowy. Zdecydowanie pozwala uwolnić energię i pozytywne emocje.

Zapraszamy do współpracy 

Przedstawione style to nasze stałe i podstawowe pokazy, natomiast mamy ogromne doświadczenie i jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Chętnie przygotujemy coś specjalnie dla Was, pod Wasze oczekiwania, aby satysfakcja była na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przygotować choreografie zgodnie z Waszymi preferencjami co do muzyki, ilości tancerzy, naszych stylizacji i miejsca.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.