Sandra – Twerk, Dancehall

Sandra jest naszą instruktorką zajęć Dancehall i Twerk w Warszawie. Przeczytaj o tym, jak stawiała swoje pierwsze kroki w tańcu oraz jak wyglądają zajęcia z Sandrą – specjalistką od stylów Twerk i Dancehall.

Sandra swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już ponad 10 lat temu, stawiając swoje pierwsze kroki taneczne w Zumbie i Reggaeton. Do tych tańców z przyjemnością wraca do dziś i nadal czerpie z nich inspiracje.

Poznaj instruktorkę stylów Dancehall i Twerk w Warszawie

Sandra ze stylami Twerk oraz Dancehall pierwszy raz miała styczność w 2018 r. Brała wtedy udział w tygodniowych warsztatach w Gdyni. Co tu dużo mówić…była to miłość od pierwszego wejrzenia! Od tamtej pory oba style tańca są nieodłącznym elementem jej życia.

Aby rozwijać stale swoją zajawkę, Sandra chodziła do wielu różnych instruktorów oraz brała udział w różnych warsztatach. Chciała jak najlepiej poznać i odkryć różnorodność stylu Twerk i Dancehall, zagłębić się w ich technikę oraz podejść do tego tańca z różnych perspektyw. Wszystko po to, aby znaleźć w tym „swoje ja”. To właśnie odkrycie go sprawiło, że miłość Sandry do tańca trwa nieprzerwanie, a sam rozwój i przekazywanie zdobytej wiedzy stały się jej wielką motywacją do bycia instruktorką.

Od czasu przeprowadzki do Warszawy w 2022 r. Sandra bierze regularny udział w warsztatach oraz zajęciach Dancehall oraz Twerk w Warszawie. Doszkala swoje umiejętności, bardzo często u znanych trenerów zza granicy i poszerza swój zakres wiedzy oraz asortyment tanecznych skilli.

Sandra postawiła także swoje pierwsze kroki w profesjonalnych występach tanecznych, co zawdzięcza organizatorom imprez w Sopocie. Na scenie niejednokrotnie prezentowała różnorodne choreografie taneczne.

Dancehall i Twerk – jak wyglądają zajęcia z Sandrą?

Sandra na zajęciach Dancehall i Twerk w Warszawie skupia się na nauce kroków, pracą nad płynnością oraz poprawnym wykonywaniem ruchów. Ważna jest dla niej także praca nad poprawą mobilności. Oprócz tego na zajęciach Dancehall i Twerk w Warszawie poznajemy swoje ciało, budujemy pewność siebie oraz oczywiście wczuwamy się w dobry vibe!

Wszystkie style tańca, które wykonuje Sandra łączy jedna rzecz – tzw. „attitude”, którym z pewnością zarażą się wszystkie osoby uczestniczące w zajęciach. Pewność siebie oraz wyrażanie jej w tańcu to znaki szczególne Sandry, co zdecydowanie pokazuje na scenie i rozbudza w każdym kursancie podczas zajęć.

Zajęcia Dancehall i Twerk w Warszawie – dołącz do grupy Sandry!

Chcesz spróbować swoich sił w stylach Dancehall i Twerk w Warszawie?

Mamy otwarte grupy, do których zawsze możesz dołączyć!

Aktualne terminy zajęć Dancehall i Twerk w Warszawie znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.