Najbliższe warsztaty taneczne SHO:

regga1.10 Poczuj pozytywną energię na warsztatach REGGAETON 💚

Warsztaty z ultra ciekawym tanecznym mixem dla początkujących z naszą Magumeg! Przyjdź po pozytywną dawkę energii w tańcu do SHO! Widzimy się w sobotę 1 października, na 2 szalone godzinki: 16:00-18:00.

Zachęcamy do zapisów! Warto zapisać się do 26.09, by zapłacić mniej.
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacjishuffle house romanos warsztaty15.10 Wejdź w mocny beat na warsztatach SHUFFLE-HOUSE 💥

Warsztaty z Shuffle-House Dance, czyli szykuj się na ślizgi po parkiecie i dużą dynamikę! Uruchamiamy nasze nogi i ręce do mocnej muzyki house i elektro już 15. października, w sobotę 16:00-18:00. Poznaj ten styl i zaskakuj później oryginalnym tańcem na każdej imprezce!

Warto zapisać się do 10.10, by zapłacić mniej.
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


15.10 Salsa Solo dla początkujących w 2h! Warsztaty z Olą ☀️

Poznaj podstawowe kroki gorącego tańca, jakim jest Salsa! U nas warsztaty Salsy w wydaniu SOLO z uśmiechniętą Olą! Wpadaj do grupy 15.10 na 2 godzinki: 16:00-18:00. Poziom początkujący, więc tu naprawdę możesz zacząć SWOJĄ SALSĘ! 

Warto zapisać się do 10.10, by zapłacić mniej.
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


16.10 Wciągnij się w Reggaeton! 

Odkryj w 2-godzinnej formie wciągający mix latynoskich, jamajskich, a nawet amerykańskich klimatów, czyli: Hip-hop, Dancehall, Reggae i nie tylko! Dołącz do warsztatów z Patrycją już 16.10, w niedzielę, na mega 2 godziny: 16:00-18:00.

Zachęcamy do zapisów! Warto zapisać się do 11.10, by zapłacić mniej.

KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


dancehall workshop sho warsaw22.10 Dancehall Workshop

Dołącz do warsztatów SHO z naszym gościem specjalnym Fada Vip oraz w ramach specjalnego projektu Do Di Right Thing Steep Inna Jamaica. I po prostu…zrób swoje własne właściwe kroki w jamajskim stylu! 
 

Zapisy ruszyły i trwają! Dla tych szybciej pewnych mamy zniżkę do 10.10. 

KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


sexy dance warszawa warsztaty 22.10 Sexy Dance na warsztatach z Alicją S.

Sprawdź na własnym ciele i jego ruchu, co to znaczy SEXY! Warsztaty z Sexy Dance poprowadzi u nas Alicja S. już 22.10 w godzinach 16:00-18:00. Poziom Open Level, więc każda Pani tancerka i na dzisiaj nie-tancerka może dołączyć! 

Zbieramy grupę, więc możesz się zapisać! A przy zapisie do 17.10 dodatkowo zaoszczędzić 😉
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


taniec brzucha warszawa 23.10 Taniec brzucha (choreografia i projekt video)

Nauka podstaw techniki tańca brzucha, pięknej choreografii i wspólne stworzenie projektu video, czyli przeniesienie choreografii na nagranie! Warsztat z wszechstronną tancerką Anią. Dołącz do nas 23.10, w g. 16:00-18:00. 

Zapisy ruszyły i trwają! Dla tych szybciej pewnych mamy zniżkę do 18.10. 
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacji


dancehall warsztaty sho29.10 Dancehall od zera na warsztatach z Marysią 🔥

Maria i jej świat…czyli poczuj na własnym ciele Dancehall! Warsztaty od zera, więc to super dobre miejsce, żeby zacząć i wciągnąć się w tę energię! Wciągamy na start na 2 godzinki: 16:00-18:00, w sobotę 29.10. 

Warto zapisać się do 24.10, by zapłacić mniej.
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacjisamba warsztaty warszawa30.10 Zatańcz, jak na karnawale w Rio – Samba

Warsztaty Samby to 2-godzinna okazja do pełnego poczucia brazylijskiego żywiołu i energii! Zmysłowe ruchy, zwłaszcza bioder – to będzie nasza podstawa! Wpadaj na warsztaty Samby z Kasią – 30.10, w niedzielę, godz. 16:00-18:00.

Warto zapisać się do 25.10, by zapłacić mniej.
KLIKNIJ TUTAJ po więcej informacjiDlaczego warto brać udział w warsztatach tanecznych?

Zajęcia w szkole SHO to nie tylko regularne grupy taneczne, ale także ciekawe warsztaty taneczne, na które zapraszamy wszystkich! Dlaczego warto brać udział w warsztatach tanecznych? Poznaj powody, które sprawiają, że warsztaty taneczne to idealna formuła na poznanie danego stylu tańca bądź szybkie
złapanie nowych umiejętności.
 

Powód nr 1 – warsztaty taneczne jako powrót do tańca po przerwie


Warsztaty są super formułą, żeby odrobić zajęcia. Jeśli przez pewien czas nie było Cię na zajęciach i chcesz wrócić do formy po przerwie – warsztaty są super opcją, żeby z mega energią wrócić do tańca i do regularnych zajęć.


Warsztaty taneczne w skrócie to:

• intensywna forma zajęć,
• jeszcze lepsza energia grupy,
• intensywna praca nad materiałem,
• idealna okazja do szybkiego nadrobienia zaległości. 😉     
Powód nr 2 – warsztaty dla osób na różnym poziomie


Warsztaty od zera dla początkujących

Jeśli jesteś osobą początkującą, nigdy wcześniej nie tańczyłaś/eś, to warsztaty od zera dla początkujących będą idealne na start. Na takich warsztatach w czasie 2 godzin zorientujesz się, czy odnajdujesz się w danym stylu tanecznym i, czy nadążasz za grupą na danym poziomie. To pozwoli podjąć decyzję, czy zapisać się na regularne zajęcia na poziomie początkującym. A może okaże się, że potrzebujesz wyższego poziomu i możesz dołączyć na zajęcia do grupy, która tańczy już od miesiąca bądź dwóch miesięcy.

Warsztaty Open Level
Jeśli jesteś osobą zaawansowaną w jakiejś technice tanecznej – super formułą do poznania nowego stylu będą warsztaty na poziomie Open Level. W ten sposób, dzięki formule warsztatów, możesz spróbować się w nowej technice i sprawdzić, czy ten inny, nowy styl tańca pasuje do Ciebie. Przekonasz się także, czy poradzisz sobie w nowej technice i, czy odpowiada Ci poziom zajęć Open Level. Pomoże Ci to podjąć decyzję o zapisie na regularne zajęcia na danym poziomie.

Warsztaty taneczne to też super opcja dla osób, które chodzą już na zajęcia taneczne na poziomie początkującym i myślą o przejściu do grupy o wyższym poziomie. Zanim zapiszesz się na grupę średnio-zaawansowaną lub Open Level, dzięki warsztatom, nabierzesz pewności, czy jesteś już gotowa/y na dołączenie do takiej grupy. Na warsztatach tanecznych dodatkowo podszkolisz swoje umiejętności w danym stylu, co jeszcze lepiej przygotuje Cię do grupy na wyższym poziomie.


Powód nr 3 – warsztaty taneczne to mega dawka wiedzy w pigułce

Warsztaty to okazja do szybkiego uzupełnienia swojej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności tanecznych. Dzięki warsztatom tanecznym możesz przyśpieszyć swój rozwój w danym stylu tańca. To też super okazja do poznania nowego instruktora. Jeśli do tej pory tańczyłaś/eś z jednym instruktorem, na warsztatach tanecznych będziesz mieć okazję do poznania energii i stylu prowadzenia zajęć zupełnie innego instruktora. A to ważne, bo każdy tancerz nauczy Cię czegoś nowego i w inny sposób.

Warsztaty to także okazja do połączenia umiejętności, które już mamy. Często warsztaty taneczne są połączeniem dwóch stylów tanecznych – co daje unikatową możliwość i okazję do wypróbowania takich ciekawych, często nieoczywistych połączeń tanecznych. Jeśli regularnie chodzimy na zajęcia przykładowo z High Heels i Twerku, na warsztatach tanecznych będziemy mieć okazję do połączenia tego w stylu Twerk in Heels. A dla tych, którzy na co dzień tańczą Reggaeton i Sexy Dance, będzie okazja do spróbowania swoich sił na warsztatach tanecznych Sexy Reggaeton.

Powód nr 4 – warsztaty taneczne są dla każdego


Warsztaty w SHO prowadzimy na wszystkich poziomach! Zapraszamy na warsztaty dla początkujących, średnio-zaawansowanych i na poziomie Open Level.

Powód nr 5 – warsztaty taneczne są okazją do odkrycia czegoś zupełnie nowego


Często na warsztatach podejmujemy się nieoczywistych, ciekawych tematów. Przykładowo możesz spróbować swoich sił na warsztatach Twerk do polskich piosenek, bądź na warsztatach tematycznych z okazji Walentynek czy Dnia Kobiet i wielu, wielu innych!    Jedną z ciekawych formuł naszych warsztatów są warsztaty Projekt Video. Na takich warsztatach przygotowujemy choreografię, która na koniec jest nagrywana na video. Dzięki temu zostajecie z pamiątką i sami możecie zobaczyć na materiale, czego zdążyliście się nauczyć i jak wyglądacie w danej choreo.


Zobaczcie sami, jak wyglądają efekty warsztatów Projekt Video w SHO:

 

Duży wybór warsztatów tanecznych w SHO!


Sprawdzajcie regularnie terminy warsztatów w naszym grafiku zajęć i na naszym fanpage!
Najczęściej warsztaty w SHO odbywają się w soboty i niedziele. Przy danych warsztatach zawsze pojawia się wydarzenie na naszym fanpage, gdzie opisujemy dokładnie warsztaty i podajemy wszystkie szczegóły.

Warsztaty taneczne w SHO z instruktorami z całego świata!
Często w SHO organizujemy warsztaty z gośćmi - instruktorami spoza warszawy i z zagranicy. Wtedy macie niepowtarzalną okazję do nauki tańca od rodowitych instruktorów tańczących dany styl. Takich warsztatów nie można przegapić! Wkrótce będziemy mieli dla Was całą serię warsztatów z zagranicznymi instruktorami - sprawdzajcie nasz grafik!

Zobaczcie, jak wyglądają efekty warsztatów z zagranicznymi instruktorami: 
Zawsze aktualne terminy warsztatów znajdziecie w naszym grafiku zajęć. Tam będą pojawiały się wszystkie aktualne warsztaty - znajdziecie je po zielonym oznaczeniu (zielona naklejka "Warsztaty")! Zapraszamy!