NAJBLIŻSZE WARSZTATY:Dlaczego warto brać udział w warsztatach tanecznych?

Zajęcia w szkole SHO to nie tylko regularne grupy taneczne, ale także ciekawe warsztaty taneczne, na które zapraszamy wszystkich! Dlaczego warto brać udział w warsztatach tanecznych? Poznaj powody, które sprawiają, że warsztaty taneczne to idealna formuła na poznanie danego stylu tańca bądź szybkie
złapanie nowych umiejętności.
 

Powód nr 1 – warsztaty taneczne jako powrót do tańca po przerwie


Warsztaty są super formułą, żeby odrobić zajęcia. Jeśli przez pewien czas nie było Cię na zajęciach i chcesz wrócić do formy po przerwie – warsztaty są super opcją, żeby z mega energią wrócić do tańca i do regularnych zajęć.


Warsztaty taneczne w skrócie to:

• intensywna forma zajęć,
• jeszcze lepsza energia grupy,
• intensywna praca nad materiałem,
• idealna okazja do szybkiego nadrobienia zaległości. 😉
     
Powód nr 2 – warsztaty dla osób na różnym poziomie


Warsztaty od zera dla początkujących

Jeśli jesteś osobą początkującą, nigdy wcześniej nie tańczyłaś/eś, to warsztaty od zera dla początkujących będą idealne na start. Na takich warsztatach w czasie 2 godzin zorientujesz się, czy odnajdujesz się w danym stylu tanecznym i, czy nadążasz za grupą na danym poziomie. To pozwoli podjąć decyzję, czy zapisać się na regularne zajęcia na poziomie początkującym. A może okaże się, że potrzebujesz wyższego poziomu i możesz dołączyć na zajęcia do grupy, która tańczy już od miesiąca bądź dwóch miesięcy.

Warsztaty Open Level
Jeśli jesteś osobą zaawansowaną w jakiejś technice tanecznej – super formułą do poznania nowego stylu będą warsztaty na poziomie Open Level. W ten sposób, dzięki formule warsztatów, możesz spróbować się w nowej technice i sprawdzić, czy ten inny, nowy styl tańca pasuje do Ciebie. Przekonasz się także, czy poradzisz sobie w nowej technice i, czy odpowiada Ci poziom zajęć Open Level. Pomoże Ci to podjąć decyzję o zapisie na regularne zajęcia na danym poziomie.Warsztaty taneczne to też super opcja dla osób, które chodzą już na zajęcia taneczne na poziomie początkującym i myślą o przejściu do grupy o wyższym poziomie. Zanim zapiszesz się na grupę średnio-zaawansowaną lub Open Level, dzięki warsztatom, nabierzesz pewności, czy jesteś już gotowa/y na dołączenie do takiej grupy. Na warsztatach tanecznych dodatkowo podszkolisz swoje umiejętności w danym stylu, co jeszcze lepiej przygotuje Cię do grupy na wyższym poziomie.


Powód nr 3 – warsztaty taneczne to mega dawka wiedzy w pigułce

Warsztaty to okazja do szybkiego uzupełnienia swojej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności tanecznych. Dzięki warsztatom tanecznym możesz przyśpieszyć swój rozwój w danym stylu tańca. To też super okazja do poznania nowego instruktora. Jeśli do tej pory tańczyłaś/eś z jednym instruktorem, na warsztatach tanecznych będziesz mieć okazję do poznania energii i stylu prowadzenia zajęć zupełnie innego instruktora. A to ważne, bo każdy tancerz nauczy Cię czegoś nowego i w inny sposób.

Warsztaty to także okazja do połączenia umiejętności, które już mamy. Często warsztaty taneczne są połączeniem dwóch stylów tanecznych – co daje unikatową możliwość i okazję do wypróbowania takich ciekawych, często nieoczywistych połączeń tanecznych. Jeśli regularnie chodzimy na zajęcia przykładowo z High Heels i Twerku, na warsztatach tanecznych będziemy mieć okazję do połączenia tego w stylu Twerk in Heels. A dla tych, którzy na co dzień tańczą Reggaeton i Sexy Dance, będzie okazja do spróbowania swoich sił na warsztatach tanecznych Sexy Reggaeton.Powód nr 4 – warsztaty taneczne są dla każdego


Warsztaty w SHO prowadzimy na wszystkich poziomach! Zapraszamy na warsztaty dla początkujących, średnio-zaawansowanych i na poziomie Open Level.

Powód nr 5 – warsztaty taneczne są okazją do odkrycia czegoś zupełnie nowego


Często na warsztatach podejmujemy się nieoczywistych, ciekawych tematów. Przykładowo możesz spróbować swoich sił na warsztatach Twerk do polskich piosenek, bądź na warsztatach tematycznych z okazji Walentynek czy Dnia Kobiet i wielu, wielu innych!    Jedną z ciekawych formuł naszych warsztatów są warsztaty Projekt Video. Na takich warsztatach przygotowujemy choreografię, która na koniec jest nagrywana na video. Dzięki temu zostajecie z pamiątką i sami możecie zobaczyć na materiale, czego zdążyliście się nauczyć i jak wyglądacie w danej choreo.


Zobaczcie sami, jak wyglądają efekty warsztatów Projekt Video w SHO:


 

Duży wybór warsztatów tanecznych w SHO!


Sprawdzajcie regularnie terminy warsztatów w naszym grafiku zajęć i na naszym fanpage!
Najczęściej warsztaty w SHO odbywają się w soboty i niedziele. Przy danych warsztatach zawsze pojawia się wydarzenie na naszym fanpage, gdzie opisujemy dokładnie warsztaty i podajemy wszystkie szczegóły.

Warsztaty taneczne w SHO z instruktorami z całego świata!
Często w SHO organizujemy warsztaty z gośćmi - instruktorami spoza warszawy i z zagranicy. Wtedy macie niepowtarzalną okazję do nauki tańca od rodowitych instruktorów tańczących dany styl. Takich warsztatów nie można przegapić! Wkrótce będziemy mieli dla Was całą serię warsztatów z zagranicznymi instruktorami - sprawdzajcie nasz grafik!

Zobaczcie, jak wyglądają efekty warsztatów z zagranicznymi instruktorami: 

Zawsze aktualne terminy warsztatów znajdziecie w naszym grafiku zajęć.