Karolina – kursy tańca dla dzieci

Karolina, znana też jako Ciocia Karo, swoją pasją do tańca dzieli się z najmłodszymi tancerzami. Jako instruktorka od lat eksploruje różne style, a jej największą taneczną miłością jest Dancehall. W swojej pracy Karolina wspiera dzieci, by czuły się jak najbardziej komfortowo stawiając swoje pierwsze kroki na parkiecie. 

 

Od Hip-Hopu i Commercial Dance po Dancehall

Jej przygoda z tańcem zaczęła się, kiedy miała zaledwie 11 lat. Zaczynała od Hip-Hopu i Commercial Dance, ale to właśnie Dancehall okazał się dla niej strzałem w dziesiątkę. Dziś swoimi umiejętnościami dzieli się jako instruktorka i mentorka, prowadząc kursy tańca dla dzieci. Zajęcia z Karoliną oferują im przestrzeń do rozwoju i pracy w grupie, a przede wszystkim – dobrą zabawę!

 

SKAZA SQUAD i rozwój kariery

Karolina stawia na stały rozwój swoich umiejętności. Bierze udział w szkoleniach i warsztatach, które pozwalają jej wspierać najmłodszych uczniów i dbać o wysoką jakość prowadzonych kursów tańca dla dzieci. Może też się pochwalić własnymi sukcesami – razem ze swoją formacją SKAZA SQUAD reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych zawodów tanecznych. Karo ma wyjątkowe podejście do dzieci – zaraża pozytywną energią, odpowiada na ich potrzeby i zmieniające się oczekiwania. Największym priorytetem jest dla niej zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i docenienie ich postępów.

 

Kursy tańca dla najmłodszych

Karolina odkryła swoją pasję bardzo wcześnie i dziś jako instruktorka dzieli się nią z małymi tancerzami. Dostosowuje zajęcia do wieku i umiejętności swoich uczniów, stawiając na zabawę i kreatywność. Najważniejsze dla niej jest stworzenie przyjaznej, otwartej atmosfery, w której dzieci mogą wyrażać się poprzez taniec, budować pewność siebie i tworzyć relacje w grupie. W końcu sala taneczna to nie tylko miejsce do nauki, ale przede wszystkim wyjątkowa przestrzeń na zabawę z rówieśnikami.

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci z ciocią Karo!

Karolina prowadzi swoje kursy tańca dla dzieci dwa razy w tygodniu: Street Dance dla grupy wiekowej 6-9 lat i Disney Dance dla grupy wiekowej 3-6 lat. Zajęcia regularne odbywają się przez cały rok – terminy możecie znaleźć w grafiku na stronie i na naszym Instagramie. A jeśli nadal się zastanawiacie, posłuchajcie co o swoich zajęciach opowie wam sama Karolina!

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.