Suzie – Twerk

twerk taniec warszawa

Poznaj naszą insturktorę Suzie, dla której Twerk taniec stał się pasją na całe życie. Suzie, na co dzień po prostu Zuza, z dumą może pochwalić się perfekcyjną techniką. Do tego niesamowitą kontrolą ciała, a także „attitude”, na który kładzie nacisk w swoich choreografiach.

Pasja Suzie do Twerk taniec jest widoczna we wszystkim, co robi i jak sama mówi – twerkuje nawet wstawiając pranie 😉

Jej profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywne, luźne podejście, sprawiają, że nauka z nią staje się nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Suzie prowadzi swoje zajęcia tak, aby każdy czuł się na nich komfortowo i bezstresowo. Jej entuzjazm i pozytywna energia są zaraźliwe. To sprawia, że każde zajęcia z nią są pełne energii, ruchu, uśmiechu i dobrego humoru.

zajecia twerk warszawa

Oprócz tego, że jest instruktorką, jest przede wszystkim mentorką. Suzie dba o rozwój nie tylko fizyczny, ale i psychiczny swoich kursantów. Zwraca szczególną uwagę na technikę i precyzję, jednocześnie wspierając uczniów w zdobywaniu pewności siebie i wyrażaniu się poprzez taniec.

Zuza wypracowała swój własny, unikatowy styl, przez co jej zajęcia są wyjątkowe i niespotykane.


Suzie posiada również szeroką wiedzę z innych stylów tańca (od dziecka tańczyła Hip-Hop, oraz niedawno zakochała się w High Heels). Właśnie to sprawia, że jej zajęcia są pełne różnorodności i kreatywności.


Na zajęciach Twerk taniec z Suzie zatańczysz choreografie, zarówno do polskiego, jak i zagranicznego rapu. Spróbujesz także ruchu do popu, oraz piosenek, których nie słyszałeś ani nie poznałeś na żadnych innych zajęciach.


Twerk – taniec, który przełamuje bariery i zmienia mindset

Do grupy Twerk taniec możesz dołączyć niezależnie od poziomu zaawansowania. Suzie potrafi dostosować program zajęć do indywidualnych potrzeb i umiejętności swoich uczniów.

Suzie kładzie ogromny nacisk na łamanie stereotypów oraz zaznacza, że Twerk to nie tylko „kręcenie” ale taniec wymagający elastyczności, kontroli ciała oraz synchronizacji ruchów z muzyką.

Zuza pragnie uświadamiać, że Twerk to taniec, który pomaga przełamać wiele barier oraz pomaga w pozytywnej zmianie mindsetu. Ma także ogromny wpływ na poprawę samooceny, samopoczucia oraz feelingu własnego ciała, budowania pewności siebie, wyrażanie swojej indywidualności i celebrację kobiecości.


Taniec Twerk w wykonaniu Suzie u topowych artystów

Suzie współpracowała z wieloma artystami na teledyskach, pokazach tanecznych oraz trasach koncertowych m.in. z Kizo, Malikiem Montaną, Wac To Ja, Teabe,Fagatą, przez co nabyła wiele doświadczenia, które teraz chce przekazywać do swoich kursantów.

Jeśli szukasz nie tylko doskonałej nauczycielki, ale także inspiracji do eksploracji Twerku i rozwijania swoich umiejętności tanecznych oraz poprawienia swojej samooceny, a przede wszystkim dobrej ziomalki, z którą
można pogadać na każdy temat, Suzie jest właśnie osobą, do której powinieneś wybrać się na zajęcia.

Przygotuj się na dynamiczne lekcje, pełne wyzwań i satysfakcji, które pozwolą Ci wkroczyć na nowy poziom Twerku i odkryć swoje wewnętrzne ✨showgirl✨

Zajęcia Twerk Warszawa – Szkoła Tańców Karaibskich SHO

W naszej szkole na zajęciach z Suzie możesz poznawać Twerk od podstaw.

Aktualne terminy zajęć z Suzie znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.