Marysia – Twerk i Sexy Dance

Twerkowanie z Marysią w SHO! Poznaj instruktorkę, która pokochała twerkowanie i zmysłowe ruchy w Sexy Dance.

twerkowanie warszawa

Marysia pochodzi z Brześcia, Białorusi, a już od 4 lat jest Warszawianką.

W Szkole Tańców Karaibskich SHO prowadzi zajęcia z najbardziej kobiecymi stylami tańcaTwerk i Sexy Dance. To dwa kierunki taneczne, które zdecydowanie pomogą każdej dziewczynie maksymalnie rozwinąć kobiecość, seksualność i piękno.


Twerk i Sexy Dance z Marysią – jak wyglądają jej zajęcia?

Wszystkie zajęcia, krórze prowadzi Marysia odbywają się na poziomie od zera do open level.

Marysia indywidualnie podchodzi do każdej kursantki. Zajęcia z Twerku dzelą się na Twerk technika i Twerk Choreografia.

Na zajęciach rzeźbimy sylwetkę, pracujemy nad izolacją mięśni, uczymy się techniki, improwizacji i muzykalności. Każde zajęcia kończą się choreografią, w której wykorzystywane są poznane elementy techniki. Po zakończeniu nauki choreografii nagrywamy taneczne filmiki dla chętnych.


Dlaczego warto dołączyć na twerkowanie i Sexy Dance z Marysią?

sexy dance sho

Na zajęciach Sexy Dance z Marysią popracujesz zarówno z ciałem, jak i swoją świadomością, szukając w sobie nowych aspektów, przeżywając różne emocje, a co najważniejsze – ucząc się przez przyjemność tańca.

Zajęcia Sexy Dance i twerkowania z Marysią to świetny sposób na oderwanie się od codziennych zmartwień. To też super okazja, żeby założyć swoje ulubione ubrania i zanurzyć się w świat piękna.

Oprócz doskonałego nastroju, rozwoju możliwości ciała i wyzwolenia – zajęcia Marysi to dobry trening cardio.

Twerkowanie i taniec Sexy Dance z Marysią to sposób, aby poprawić swoją kondycję fizyczną i wzmocnić ciało. To także okazja, by rozwinąć poczucie rytmu i muzykalności, plastyczność i elastyczność ciała oraz czerpać ogromną przyjemność z procesu uczenia się!

Twerkowanie to nie wszystko – Marysia rozwija się w różnych kierunkach

Marysia od dzieciństwa jest zanurzona w sporcie i tańcu. Próbowała wielu stylów – Jazz Funk, Afrodance, Hip-Hop, Taniec brzucha, Frame up, Break dance, Vogue, Dancehall, High Heels, Salsa, Bachata i oczywiście Twerk i Sexy Dance. Ostatnie style tańczy profesjonalnie 3,5 roku. Cztery lata poświęciła także na akrobatykę.

twerkowanie

Marysia uczyła się u wielu tancerzy z całego świata. Między innymi Olya Boyko (Ukraina), Nadia (Włochy), Slowmo (USA), Miss Rose (UK/Jamaica), Ale Kamara (Polska), Jack Gomez (Hiszpania), Vikki Koval (Białoruś) i inni. 

Jej inspiracjami są Haley Messick, Petrosyan Dianą, Jordan Lazą, Nicole Kirkland, Nastyą Nass, Lerą Halvą.

Od dziecka jest na scenie. Studiując w Szkole Muzycznej w klasie gitary i wokalu Estradowo-jazzowego, występowała we własnym zespole muzycznym. Potem poważnie zafascynowała się teatrem, rozwijała i próbowała swoich umiejętności w świecie teatralnym Moskwy i Sankt Petersburga. Poprzez teatr dramatyczny-teatr muzyczny zaczęła interesować się sztuką tańca.

Ukończyła Uniwersytet Warszawski, kierunek wiedzy o kulturze. Dużo czasu poświęciła teoretycznej nauce tańca.

Regularnie rozwija się jako tancerka i choreograf.


kurs tanca sexy dance

Zacznij twerkowanie z Marysią! Zajęcia Sexy Dance i Twerk – Szkoła Tańców Karaibskich SHO

W naszej szkole możesz poznać od Marysi najbardziej kobiecie style tańca. Jeśli chcesz w pełni rozwinąć i wyrazić swoją kobiecość, dołącz do zajęć Sexy Dance i Twerk.

Aktualne terminy zajęć Sexy Dance i Twerk z Marysią znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie