Ewe – Sexy Dance i Twerk

Ewelina, znana też jako Ewe, prowadzi u nas zajęcia Sexy Dance i Twerk. To wszechstronnie uzdolniona tancerka i instruktorka, która swojego własnego stylu poszukuje w różnych technikach.

zajęcia sexy dance warszawa

Ewe pochodzi z Kielc, a od ponad 8 lat mieszka w Warszawie. Jej największą pasją jest taniec, który towarzyszy jej od dziecka. Pierwszy raz na zajęcia taneczne poszła w wieku 5 lat do szkoły tańca w swoim rodzinnym mieście. Później, jako 10-latka, uczęszczała na zajęcia akrobatyki i tańca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Kiedy miała 12 lat przeszła do klubu sportowego i tańca “Jump”. Podczas 4-letniej nauki Tańca nowoczesnego uczestniczyła w licznych turniejach i zawodach. Wraz z grupą taneczną odnosiła wiele sukcesów, tym samym zdobywając miejsca na podium

Kolejnym etapem jej tanecznego rozwoju była przeprowadzka do Warszawy. Pierwsze kroki skierowała na zajęcia Hip-Hop’u. Próbowała również takich stylów tanecznych, jak House i Popping. Następne kroki poprowadziły ją do Szkoły Tańców Karaibskich SHO, gdzie rozpoczęła się jej, trwająca aż do dziś, przygoda z tańcem Twerk i Sexy Dance.

Taneczny rozwój w różnych kierunkach

Ewe rozwija się w różnych stylach tanecznych. Nie zamyka się na jeden, określony. Lubi mieszać w swoim tańcu wiedzę i umiejętności, które wyniosła z różnych szkół tańca i warsztatów. Jej doświadczenie taneczne sięga przeróżnych technik:

  • Taniec nowoczesny – 4 lata nauki
  • Hip-Hop- 4 lata nauki
  • Commercial – ponad 4 lata nauki
  • High Heels – ponad 4 lata nauki
  • Sexy Dance – 4 lata nauki
  • Modern Jazz- pół roku nauki (nowa zajawka)

Zajęcia Sexy Dance z wielokrotnie nagradzaną tancerką

zajęcia sexy dance warszawa

Ewe uczestniczyła w licznych warsztatach, a także w zawodach Twerk, High Heels, Sexy Ladies Cup, turnieju Tańca współczesnego w Tarczynie, Mistrzostwach Polski w stylu tańca Jazz.

Ponadto brała udział w teledyskach, występach klubowych oraz programie telewizyjnym “Dancing with the stars”. Do jej ostatnich tanecznych osiągnięć zaliczają się:

2023

  • I miejsce na turnieju tańca Jazz Dance Masters
  • I miejsce na mistrzostwach Polski Jazz Dance Showcase Masters Open

2022

  • I miejsce – High Heels Diva
  • I miejsce zespołowo – Ladies Cup w stylu Sexy Dance

Prywatnie Ewe uwielbia podróże, psychologię i rozwój osobisty. Jest osobą energiczną, kreatywną, komunikatywną. Bardzo lubi kontakt z drugim człowiekiem, dzielenie się i wymianę z innymi pozytywnej energii.

zajęcia sexy dance warszawa

Zajęcia Sexy Dance i Twerk – Szkoła Tańców Karaibskich SHO

W naszej szkole możesz poznać od Ewe kobiecie style tańca. Jeśli chcesz w pełni rozwinąć i wyrazić swoją kobiecość, dołącz do zajęć Sexy Dance i Twerk.

Aktualne terminy zajęć Sexy Dance i Twerk z Ewe znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.