Magumeg – Reggaeton

reggaeton warszawa zajecia szkola tanca

Reggaeton urzekł ją różnorodnością i latynoskim sznytem. Poznajcie Magdę (Magumeg) – instruktorkę o wielu pasjach i profesjach, która potrafi przekonać do siebie nie tylko ruchem, ale także głosem. 

 

Dźwięk i ruch – tancerka o wielu pasjach

Magda to osoba wszechstronna. W ciągu dnia pracuje głosem – przy mikrofonie, zaś wieczorami oddaje się tanecznej pasji. To w jednej osobie wieloletnia instruktorka żeglarstwa, trenerka głosu i podcasterka (autorka podcastu Mega Głos), realizatorka dźwięku, a od niedawna również instruktorka Reggaetonu w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

 

 

 

 

 

Zobacz, jak wyglądają zajęcia z Magumeg

 

 

 

Pasja do Reggaetonu z latynoskim sznytem 

Magda wciąż szkoli się i trenuje u najlepszych instruktorów w Polsce i na świecie. Ukończyła kurs instruktora Reggaeton pod marką RvD (Reggaeton vs Dancehall), która organizuje liczne warsztaty oraz największy Kongres taneczny w stylach Reggaeton, Dancehall i Twerk w Europie – Reggaeton vs Dancehall.

Ciągle się rozwija, aby skutecznie i profesjonalnie przekazywać nowe umiejętności oraz dzielić się swoim tanecznym flow. Od samego początku jej tanecznej przygody Reggaeton był stylem, który urzekł ją swoją różnorodnością i latynoskim sznytem. Według Magdy to taniec, który bywa zarówno odważny i dynamiczny, ale również zmysłowy i sensualny, więc dosłownie każdy odnajdzie w nim coś dla siebie. Ale Magda nieustannie poszukuje dalej i aktualnie trenuje kolejne techniki – Hip-hop oraz Commercial.

 

Reggaeton – taniec, który odrywa od rzeczywistości

Niewątpliwie taniec to jedna z jej wielu pasji. Magda lubi dzielić się energią i uważa, że tańczyć może każdy i jest to najlepszy sposób na dobrą zabawę, stawianie sobie wyzwań, pokonywanie własnych słabości oraz ograniczeń. Taniec to dla niej także wyrażanie i poznawanie siebie, odrywanie się od rzeczywistości i wiele okazji do poznawania super ludzi.

Magda uwielbia przekraczać własne granice, a na zajęciach zachęca do tego innych stawiając na pierwszym planie zabawę, ale także rozwój. Uwielbia skrajności, dlatego w jej choreografiach pojawia się zarówno mocny streetowy charakter, jak i rozpalające zmysły fale oraz sensualne wibracje.

 

 

 

 

Kurs tańca Reggaeton Warszawa!

Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.