Już w czerwcu zapraszamy na wielkie święto tańca Dancehall w Warszawie – Do Di Right Thing, czyli Dancehall weekend pełen warsztatów i konkursów dla wszystkich miłośników tego stylu!

W weekend 8-9 czerwca zapraszamy do udziału w warsztatach DO DI RIGHT THING, prowadzonych przez światowej sławy tancerzy Dancehall. Na tegorocznej edycji wydarzenia pojawią się m. in. Ale Camara, Baby Girl, Inspire, Jadea, Rubidoo i Energy Get There Squad. Uczestnicy mogą wybrać spośród warsztatów Dancehall Female, Dancehall Male albo Dancehall Party Social, a także wystąpić w konkursach tańca Twerk i Dancehall dla różnych grup wiekowych. Do Di Right Thing to niepowtarzalna szansa, żeby sprawdzić swoje zdolności na parkiecie lub nauczyć się czegoś nowego!

DO DI RIGHT THING – warsztaty Dancehall

Podczas wielkiego święta Dancehallu w Warszawie będziecie mogli wziąć udział w serii warsztatów, prowadzonych przez prawdziwe gwiazdy tego stylu. To wyjątkowo szansa, żeby rozpocząć swoją przygodę z Dancehallem lub kontynuować ją, ucząc się go od najlepszych!

Plan warsztatów:

Sobota 8 czerwca:

12:00-13:30 – Dancehall Female | dhq Ale Camara
13:45-15:15 – Dancehall Female | Inspire
15:30-17:00 – Dancehall Female | dhq Jadea

Niedziela 9 czerwca:

10:00-11:30 – Male Dancehall | Rubidoo
11:45-13:15 – Female Dancehall | Baby Girl
13:30-15:30 – Dancehall Party Social | ENERGY GET THERE SQUAD

DO DI RIGHT THING – zawody Twerk i Dancehall

W niedzielę, 9 czerwca, odbędą się również zawody Twerku i Dancehallu dla różnych grup wiekowych:

14:00-17:00 – zawody Dancehall (grupa wiekowa dzieci) | Kategorie: solo i ekipy

17:30-22:30 – zawody Dancehall & Twerk | Kategorie: solo, duety, ekipy

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w jednym z wydarzeń Do Di Right Thing, napisz do nas na sho@sho.pl lub na Instagramie.

Dancehall Weekend w Warszawie – cennik

Do Di Right Thing – dołącz do nas!

Weź udział w naszych wydarzeniach towarzyszących i dołącz do Do Di Right Thing – Dancehall weekend w Warszawie 8 i 9 czerwca! Szczegółowe informacje o planie warsztatów i cenach możecie znaleźć na stronie wydarzenia oraz na naszym Facebooku i Instagramie.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.