Już w czerwcu zapraszamy na wielkie święto tańca Dancehall w Warszawie – Do Di Right Thing, czyli Dancehall weekend pełen warsztatów i konkursów dla wszystkich miłośników tego stylu!

W weekend 8-9 czerwca zapraszamy do udziału w warsztatach DO DI RIGHT THING, prowadzonych przez światowej sławy tancerzy Dancehall. Na tegorocznej edycji wydarzenia pojawią się m. in. Ale Camara, Baby Girl, Inspire, Jadea, Rubidoo i Energy Get There Squad. Uczestnicy mogą wybrać spośród warsztatów Dancehall Female, Dancehall Male albo Dancehall Party Social, a także wystąpić w konkursach tańca Twerk i Dancehall dla różnych grup wiekowych. Do Di Right Thing to niepowtarzalna szansa, żeby sprawdzić swoje zdolności na parkiecie lub nauczyć się czegoś nowego!

DO DI RIGHT THING – warsztaty Dancehall

Podczas wielkiego święta Dancehallu w Warszawie będziecie mogli wziąć udział w serii warsztatów, prowadzonych przez prawdziwe gwiazdy tego stylu. Wszystkie warsztaty odbywać się będą w Szkole Tańców Karaibskich SHO w Warszawie. To wyjątkowo szansa, żeby rozpocząć swoją przygodę z Dancehallem lub kontynuować ją, ucząc się go od najlepszych!

Plan warsztatów:

Sobota 8 czerwca:

11:00-12:30 – Dancehall Female | dhq Ale Camara
12:45-14:15 – Dancehall Female | Inspire
14:30-16:00 – Dancehall Female | dhq Jadea

Niedziela 9 czerwca:

10:00-11:30 – Male Dancehall | Rubidoo
11:45-13:15 – Female Dancehall | Baby Girl
13:30-15:30 – Dancehall Party Social | ENERGY GET THERE SQUAD

A po zakończeniu warsztatów zapraszamy do Club Blu na Oficjalne Mistrzostwa Polski Dancehall Queen dla kobiet oraz na Afterparty Dancehall Queen i Afro Polska! Więcej info znajdziecie na stronie wydarzenia.

DO DI RIGHT THING – zawody Twerk i Dancehall

W niedzielę, 9 czerwca, odbędą się również zawody Twerku i Dancehallu:

16:30-20:30 – zawody Dancehall & Twerk | Kategorie: solo, duety, ekipy

Wszystkie zawody oraz warsztaty 9 czerwca będą odbywać się w Szkole Tańców Karaibskich SHO w Warszawie. Po zakończeniu zawodów zapraszamy na Afterparty Dancehall & Twerk, na którym zagra Rubidoo. Start imprezy o 20:30 – bilety można zarezerwować mailowo przez sho@sho.pl oraz na miejscu w dniu wydarzenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w jednym z wydarzeń Do Di Right Thing, napisz do nas na sho@sho.pl lub na Instagramie.

Dancehall Weekend w Warszawie – cennik

Do Di Right Thing – dołącz do nas!

Weź udział w naszych wydarzeniach towarzyszących i dołącz do Do Di Right Thing – Dancehall weekend w Warszawie 8 i 9 czerwca! Szczegółowe informacje o planie warsztatów i cenach możecie znaleźć na stronie wydarzenia oraz na naszym Facebooku i Instagramie.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.