Disea – kurs tańca Hip-Hop i Choreografia

Diana Disea w ciągu ostatnich 10 lat próbowała wiele stylów tanecznych. Jeszcze wtedy nie wiedziała do końca, jaka technika pasuje jej całościowo oraz w jakim kierunku ostatecznie chciałaby najmocniej się rozwijać, by osiągnąć sukces. W końcu odkryła, to czego szukała i dziś prowadzi kurs tańca Hip-Hop i Choreografia.

kurs tanca hip-hop

Poznaj naszą instruktorkę od stylów Hip-Hop oraz Choreografia

Disea 5 lat temu chodząc na warsztaty w ukochanej tanecznej szkole w Charkowie, trafiła na bardzo ciekawy styl taneczny – Jazz-Funk. Ten taniec tak bardzo jej odpowiadał, że chciała tańczyć tylko to i nic więcej. Pierwszy zespół, w którym tańczyła w stylu Jazz-Funk od samego zera wyrósł do fajnej ekipy, która jeździła i pokazywała swoje umiejętności w całym kraju. 

hip-hop zajecia w warszawie
kurs tanca hip-hop

Kilka lat później poznała bardzo fajną trenerkę, która zmieniła jej podejście do tańca i zainspirowała do rozwoju własnej osobowości jako tancerki. To wtedy zakochała się tak mocno w tańcu, że postanowiła zostać instruktorką. Od tego czasu zaczęła intensywnie i ciężko pracować nad swoim stylem.

Od ostatnich kilku lat Disea rozwija się w kierunku Choreo/Street Choreo, który ma wiele odsłon swojego charakteru i nastroju. To najbardziej szeroki i otwarty styl, jaki poznała. Najbardziej czuły i trudny jednocześnie. Dlatego właśnie Disea chce, żeby jak najwięcej osób poznało go na jej zajęciach.

Poza dogłębnym poznaniem tylu Choreo/Street Choreo, Disea ukończyła kurs tańca Hip-Hop oraz wspomniany już Jazz-Funk. Nadal jest w składzie różnych zespołów tanecznych, z których ciągle wynosi nową wiedzę i przekazuje ją innym tancerzom. 

Disea ma doświadczenie w prowadzeniu kilku warsztatów oraz w występach przed dużą publicznością. To dla niej wspaniałe i niezapomniane momenty życia, które chce powtarzać i tworzyć od nowa.

Jak wygląda kurs tańca Hip-Hop i Choreografia z Disea?

hip-hop zajecia w warszawie

Dianie zawsze zależy na tworzeniu miłej atmosfery na sali i dobrej relacji z ludźmi, z którymi tańczy. Uważa, że chyba na tym najbardziej polega praca trenera.

Nasza instruktorka od kursu tańca Hip-Hop i Choreografia uważa, że każda osoba może tańczyć – bez względu na doświadczenie lub jego brak. Jej zdaniem, kiedy jest ciężko w wykonaniu jakiegoś ruchu, po prostu trzeba dać sobie więcej czasu – bo właśnie czas jest potrzebny do naszego rozwoju.

Jak mówi Disea – trudności wcale nie są złe, bo każdy kiedyś zaczynał i był w tym miejscu. Każdy ma coś do nauki przez całe życie.

Na kursie Hip-Hop oraz Choreografia Disea jest otwarta na różne propozycje i zawsze przysłuchuje się temu, co mówią kursanci, dlatego zajęcia odbywają się na luzie w przyjemnej atmosferze.

kurs tanca hip-hop

Kurs tańca Hip-Hop i Choreografia – dołącz do grupy Disea!

Kurs tańca Hip-Hop i Choreografia w Warszawie znajdziesz w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

W każdym momencie możesz dołączyć do grupy Diany i zacząć swój rozwój na kursie tańca Hip-Hop oraz Choreografia.

Aktualne terminy zajęć z Disea znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.