Uwaga ! Zbieramy na przetrwanie naszej szkoły ! 

Zbieramy na przetrwanie naszej szkoły – SHO, działa już 16 lat, jesteśmy PIERWSZĄ szkołą DANCEHALL’U w Polsce, oraz jednymi z pierwszych, którzy wprowadzili takie style jak tańce afro-kubańskie czy twerk. Nasza działalność jest niszowa i jesteśmy wsparciem dla wielu instruktorów zajmujących się nietypowymi stylami, promujemy tańce etniczne oraz uliczne w ich naturalnej formie.

Sprawa jest dosyć prosta. Każdy wie, że jest ciężko dlatego bardzo liczymy na Was. Uznaliśmy, że to najwyższy czas na ten krok, ponieważ niestety prowadzone przez nas zajęcia online nie są w stanie nas utrzymać. Bardzo pragnęliśmy dać sobie rade bez zrzutki, dlatego ruszamy z nią tak późno.

Latami wspieraliśmy wiele różnych akcji, sami organizowaliśmy zbiórki oraz braliśmy udział w akcjach charytatywnych, dziś to my prosimy Was o pomoc.

Czas na ZRZUTKĘ, która pomoże w przetrwaniu naszej szkoły oraz dokończeniu remontu, gdyż fundusz remontowy został zużyty byśmy przetrwali do dziś, a lokal wciąż wymaga wielu inwestycji. Pamiętajcie, że na początku lutego po wielu latach zmieniliśmy lokalizację. Kosztowało to nas dużo pracy, energii oraz jak wiadomo pieniędzy. Przed początkiem pandemii udało nam się zamontować klimatyzację, z której nawet nie mieliście okazji skorzystać.

Szkołę tworzymy my, instruktorzy, ale przede wszystkim, Wy Kursanci!!!

W tej chwili liczy się dla nas każdy grosz! Nawet najmniejsza cegiełka przybliży nas do przetrwania tego ciężkiego okresu, każde udostępnienie tego posta, każda osoba biorąca udział w zajęciach online, a także każdy dosłownie grosz pomaga nam utrzymać się na rynku.

Obserwujcie nas na:

  • Instagramie  @sho_szkola_tancow_karaibskich
  • Facebook?u – link tutaj
  • Snapchacie  sho.szkolatanca
  • oraz bądźcie na bieżąco z naszym grafikiem zajęć – link tutaj

Mamy też mały bonus dla Was: za wpłatę 150 PLN (lub więcej) na naszej ścianie w szkole może zawisnąć właśnie TWOJE zdjęcie (jeśli nam je oczywiście prześlecie na sho@sho.pl) – Będzie to ŚCIANA PRZYJACIÓŁ SHO, ludzi którzy pomogli nam przetrwać te ciężkie czasy.

Naszą zrzutkę znajdziecie tutaj

Dziękujemy i do zobaczenia na sali.