Vasquez – Breakdance, Floor Core

Vasquez – Breakdance i Floor Core – Poznaj Michała Plewniaka

 

Vasquez – instruktor Breakdance i Floor Core, a właściwie Michał Plewniak. To jeden z instruktorów zajmujących się nauką stylu Breakdance oraz specjalnymi, autorskimi zajęciami Floor Core. Na zajęciach zawsze skupia się na technice oraz dobrym samopoczuciu. Dba o komfort oraz odpowiednią pomoc dla każdego kursanta, więc na pewno nie pozwoli Wam zrobić sobie krzywdy.
Służy pomocą, uśmiechem i dobrą radą!


Życie zawodowe Vasqueza

 

Ogólnopolskie Turnieje Taneczne nie są dla niego wyzwaniem, gdyż wielokrotnie w nich zwyciężał. Wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy pomogły mu w końcu samemu awansować na sędziego oraz szkoleniowca. W 2005 roku uzyskał dyplom zawodowego instruktora pracy z ciałem. Poza tym Michał interesuje się również samoświadomościątechnikami relaksacyjnymi oraz medytacją. Dlatego nie zdziwcie się, jeżeli zobaczycie na sali zapalone kadzidełko. ?


Kim jest Michał Vasquez Plewniak?

 

Michał Plewniak, pseudonim Vasquez, ukończył Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Kochanowskiego oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Prawa w Kielcach. Jak sam o sobie mówi ? jest świadomym, zakochanym w życiu facetem i twórcą własnej rzeczywistości. Breakdance i Floor Core to jego ruchowe specjalności!

Zainteresowania, doświadczenia i ciągła praca nad sobą samym oraz swoim rozwojem pomogły mu w uzyskaniu nowej roli ? wykładowcy i inicjatora na rzecz poszerzania świadomościpracy z własnymi emocjami oraz przezwyciężania ograniczeń. Wszystkie swoje doświadczenia wykorzystuje na prowadzonych przez siebie zajęciach tanecznych Breakdance oraz Floor Core.

Co porabia nasz Vasquez poza SHO?

Michał uwielbia dzielić się swoją pasją oraz inspirować nie tylko na sali, ale również w świecie wirtualnym. Stworzył własnego blogapodcast i kanał na YouTube ? ?Each One Teach One ? Kreatywnie, pozytywnie, zdrowo?. Ponadto stworzył własnego ebooka  ? ?Kreatywnie, Pozytywnie, Zdrowo?.

Jeśli chcecie poczytać bloga Michała, wejdźcie tutaj: http:/www.eachoneteachone.pl

Audycje prowadzone przez Vasqueza dotyczą przede wszystkim rozwoju świadomości życiowej i osobistej. Na jej temat swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się sam Michał oraz zaproszeni przez niego goście.

Sam Michał jest propagatorem zdrowego stylu życia. Nieustannie promuje i inspiruje do picia przepysznych (a przede wszystkim zdrowych!) zielonych koktajlów oraz roślinnych (zdrowych!) potraw.

Zajęcia taneczne z Vasquez w SHO

Vasquez na swoich zajęciach zawsze inspirujepomaga i poprawia nastrój oraz oczyszcza energię i pomaga wypocić stres!

Zobacz poniżej, jak wyglądają przykładowe zajęcia:

https:/www.youtube.com/watch?v=4aJa4eiEFeA

https:/www.youtube.com/watch?v=0h3uW6RyeLI

https:/www.youtube.com/watch?v=K4WkkX__hzQ

 

Kurs tańca Breakdance i Floor Core w szkole tańca w Warszawie! Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.