Jeśli interesuje cię nauka tańca Bachata w Warszawie, kursy w SHO to strzał w dziesiątkę! Na zajęciach u naszej instruktorki Weroniki poznasz ten latynoski styl tańca od podstaw i na nowo odkryjesz swoją kobiecość na parkiecie!
Pierwsze kroki – Bachata i inne style tańca
Dla Weroniki Bachata była taneczną miłością od samego początku. Przez ponad dwa lata była częścią grupy choreograficznej, której pokazy odbywały się w miastach w całej Polsce i za granicą. Dzięki pracy w grupie zyskała wiedzę na temat ekspresji w tańcu, mimiki artystycznej, a także kontaktu z widownią. Dziś Weronika rozwija swoją pasję do tańca także w innych stylach – między innymi High Heels, Zouk, Izolacji i Koordynacji. Na swoich zajęciach Weronika stawia na otwartość i zaraża pozytywną energią!
Bachata – historia i pochodzenie tańca
Bachata to styl muzyki i tańca, który wywodzi się ze słonecznej Dominikany. Ten zmysłowy, karaibski styl wykorzystuje elementy innych tańców latynoskich, takich jak Cha-Cha, ale cechuje go szybkie tempo i skupienie na intensywnej pracy stóp. Bachata to sensualny, erotyczny taniec, który pozwala na wyrażanie siebie, dlatego tańcząc go regularnie możesz pozbyć się zahamowań i poczuć się pewniej we własnym ciele!
Nauka Bachaty u Weroniki
Na swoich zajęciach Weronika stawia przede wszystkim na indywidualny styl i komfort swoich uczestników. Zależy jej na tym, żeby każdy na parkiecie czuł się swobodnie i mógł czerpać radość z tańca. Weronika skupia się też na nauce poprawnej techniki, oddechu, przepływu i wyrażaniu emocji. Na jej zajęciach nie ma miejsca na rywalizację albo porównywanie się z innymi – dlatego możesz śmiało dać ponieść się rytmowi!
Bachata – nauka tańca w SHO w Warszawie
Zapraszamy na zajęcia Weroniki w Szkole Tańców Karaibskich SHO w Warszawie! Możecie zapisać się na prowadzone przez nią kursy Bachaty Lady Styling oraz Izolacji i Koordynacji. Sprawdź nasz aktualny grafik i social media, żeby dowiedzieć się więcej. Do zobaczenia na parkiecie!
Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.
Najnowsze komentarze