Twerk & Dancehall Tricks – poznaj najlepsze triki i akrobacje na warsztatach z Ale Camara – mistrzynią ze światowej piątki Dancehall Queen! Dołącz do nas w niedzielę 18 września!

 

Twerk & Dancehall Tricks – czyli warsztatowa okazja do 2-godzinnej, mocnej pracy nad akrobacjami i trikami. Stanie i akrobacje na głowie? Odkryj tajniki tego wszystkiego z mistrzynią Ale Camara! Na warsztacie masz okazję uczyć się od wielokrotnie utytułowanej tancerki, która w ostatnim czasie znalazła się w światowej piątce Dancehall Queen (TOP 5 International Dancehall Queen 2022). To tylko potwierdza, że Ale zna się na rzeczy, więc będziesz w dobrych rękach! 😉

twerk tancerka warszawa ale camara

 

Polecamy warsztaty szczególnie tancerkom Twerk i Dancehall, ale również innych styli. Triki to sprawdzony sposób na podniesienie swojego tańca na wyższy level. Jeśli chcesz urozmaicić swój taniec, nadać mu nowy charakter, wyróżnić się od innych, ale też pokonać własne bariery i przekonać się, że po prostu możesz sam/a wykonać stanie na głowie czy inny super trik – przyjdź na nasze warsztaty!

https:/www.youtube.com/watch?v=LTAJoSibM6c

 

Twerk & Dancehall Tricks

To warsztaty, na których poznamy triki i akrobacje, takie jak przykładowo szpagat, stanie na głowie, świeca, mostek czy przeróżne freezy. Będzie to intensywna praca nad wzmocnieniem mięśni, poznaniem techniki i wszystkich tajników akrobacji.

Praca nad trikami oraz wstęp do akrobatyki dodaje bardzo dużo pewności siebie, bardzo wzmacnia ciało i niesamowicie je rozwija.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj pełen opis na naszej stronie.

twerk tancerka warszawa ale camara


Twerk & Dancehall Tricks – d
la kogo są te warsztaty? 

Zapraszamy na warsztaty zarówno osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją naukę trików i akrobacji, ale także osoby, które mają już podstawy i chcą dalej rozwijać swoje triki.

Szczególnie kierujemy zajęcia do tancerek Twerk i Dancehall, a także High Heels i Sexy Dance, które chcą urozmaicić i wyróżnić swój styl tańca. Ale triki nie ograniczają się tylko do tych styli. Mogą świetnie uzupełniać także inne techniki, a nawet przydać się osobom, które na co dzień nie tańczą, ale ćwiczą np. jogę.

 

https:/youtu.be/_r0iEyAQBG8

 

Jak przygotować się do warsztatów?

Z tego względu, że będziemy dużo pracować z podłogą, polecamy zabrać ze sobą ochraniacze na kolana. Warto zabrać również czapkę, która przyda się do stania i różnych innych trików na głowie.

Twerk & Dancehall Tricks!

Nie przegap okazji i dołącz do naszych warsztatów! Zapisz się już teraz!

 

 

twerk triki kurs warszawa

Instruktor: Ale

Czas trwania: 2h

Data: 18 września, niedziela
16:00-18:00

Poziom: Open Level

 

CENNIK WARSZTATÓW

Zapisz się wcześniej i zapłać mniej za warsztaty! 

 

I próg ? do 15.09

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1 godzina 40 zł
Full pass 75 zł

KARNETY

Open 3/Open 5/Open 10/No Limit 1h ? bez dopłat Full pass 0 zł
Open Pass 1h ? bez dopłat Full pass 20 zł
Fit Profit 1h ? bez dopłat Full pass 25 zł

 

II próg ? po 15.09

 

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1 godzina 45 zł
Full pass 85 zł

KARNETY

Open 3 bez dopłat Full pass 0 zł
Open 5/ Open 10 1h ? 5 zł 2h ? 5 zł Full pass 10 zł
Open Pass 1h ? 10 zł 2h ? 20 zł Full pass 30 zł

 

Płatność ? wybierz wygodny sposób płatności:

  • kartą lub gotówką na recepcji w szkole
  • przelewem na konto: ING 52 1050 1054 1000 0092 5760 1113

 

 

 

 

Sprawdź terminy pozostałych warsztatów w naszym grafiku zajęć!