Poranek z tańcem? ⏰ TAK! Poranne zajęcia taneczne dla dorosłych to świetna opcja na rozpoczęcie i zyskanie dobrej energii na cały dzień. Taneczne poranki w SHO to okazja do rozruszania całego ciała, zanurzenia w muzyce i po prostu – dobrej zabawy.

Taneczny poranek to najlepszy start dnia, jaki w prosty sposób możesz sobie zapewnić. Wspólne zajęcia to wiele korzyści zarówno dla ciała, jak i umysłu.

Dlaczego warto przyjść na poranne zajęcia taneczne dla dorosłych?

Energia na cały dzień: poranny taniec pobudza krążenie krwi i przyspiesza metabolizm, co sprawia, że możesz poczuć się pełna energii na dalsze wyzwania swojego dnia.

Poprawa samopoczucia: regularny trening taneczny o poranku wpływa korzystnie na samopoczucie psychiczne, redukuje stres i poprawia nastrój.

Motywacja do aktywności fizycznej: grupowe zajęcia taneczne dla dorosłych sprawiają, że trudności i wyzwania stają się łatwiejsze do pokonania, co zwiększa motywację do regularnego ruchu.

Jakie poranne zajęcia znajdziesz w SHO?

Taneczne poranki w SHO to zajęcia taneczne dla dorosłych, którzy szukają nie tylko nowej formy aktywności, ale także nowej pasji. W naszej szkole możesz zacząć swój dzień od porannych zajęć w różnych stylach tańca.

Body Control

Na zajęciach Body Control możesz pracować kompleksowo nad całym ciałem na różnych poziomach – zarówno fizjologicznym, jak i psychicznym. To zajęcia dla wszystkich osób, które chcą świadomie rozwijać swoje ciało.

Trening Body Control to doskonały sposób na poprawę zdrowia i swojego samopoczucia. Dzięki regularnym ćwiczeniom wzmocnisz mięśnie, poprawisz równowagę i koordynację, a także zwiększysz swoją gibkość.

Na zajęciach poznasz wiele ćwiczeń, które zwiększą siłę mięśniową, elastyczność, a także poprawią równowagę i koordynację. Skupimy się na ćwiczeniach funkcjonalnych, które pozwolą wzmocnić i poprawić jakość mięśni.

Odkryjesz z nami także techniki automasażu, które wzmocnią efekty ćwiczeń i rozciągania. 

Shakira Style

Shakira Style to gorący taniec, który czerpie inspiracje z teledysków i występów samej Shakiry. W tym tańcu znajdziesz zarówno delikatność tańca orientalnego, ale także dziką energię ukrytą w gorących rytmach.

Na zajęciach tanecznych dla dorosłych ze stylem Shakira Style poznasz mix różnych technik tanecznych. Podstawową z nich są różnego typu izolacje brzucha, czerpiące z tańca brzucha oraz tańca fusion. Poza nimi spotkasz wiele elementów innych technik: od Afro, przez Salsę, Sambę i bogactwa tańca współczesnego.

Najważniejsze cechy Shakira Style to z pewnością: zmysłowe ruchy bioder, klatki piersiowej, a do tego ekspresyjne ruchy rąk.

Twerk

Twerk to niezwykła eksplozja kobiecości. To taniec wręcz idealny do budowania pewności siebie. W Twerku mocno pracujesz także nad samoakceptacją – tutaj każda figura i każda sylwetka jest dozwolona.

Technika Twerk polega na rytmicznych ruchach pośladkami i biodrami w górę i dół, na boki oraz po okręgu.

Na zajęciach Twerk rozpracujesz pod okiem instruktorki wszelkie trzęsienia i potrząsania pupą – po prostu rozruszasz swoje piękne ciało na różne sposoby!

W grupie poznasz szereg różnych ćwiczeń – głównie na pośladki, brzuch oraz ręce.

Poza techniką oraz podstawowymi krokami, będziesz miała okazję od razu sprawdzić to wszystko w praktyce i połączyć w sexy choreografiach.

Jak dołączyć na zajęcia taneczne dla dorosłych?

W SHO kroki do tańca są proste! Sprawdź nasz grafik zajęć i zapisz się do wybranej grupy przez Fitssey. Możesz dołączyć do grupy w dowolnym czasie. Nie potrzebujesz wcześniej żadnego przygotowania, bo uczymy się wszystkiego od podstaw. Wystarczy dobry (na)strój i chęci – tylko tyle, by zacząć swoje poranki z tańcem w SHO!

taniec brzucha warszawa

Zajęcia taneczne dla dorosłych – zacznij poranek z tańcem w SHO!

Wybierz styl tańca dla siebie i po prostu przyjdź!

Zacznij z nami swój dzień i złap świeżą energię na całą resztę dnia!

Sprawdź grafik zajęć w SHO

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.