Reggaeton w 2 godzinki i to dla początkujących? Tak, na naszych warsztatach z Magumeg już 1.10! Dołącz do nas po mega dawkę pozytywnej energii w tym ultra ciekawym tanecznym miksie! 

Reggaeton to zdecydowanie styl tańca dla wielbicieli tego, gdy dużo się dzieje! A w tym stylu dzieje się sporo, bo jego kroki mają swoje źródła w kilku różnych technikach. Ale bez obaw, dzięki naszej przezdolnej instruktorce Magumeg, wszystko opanujecie od podstaw. W dodatku szybko, bo warsztaty to 2-godzinna forma wprowadzenia do stylu tańca. Jeśli jesteście zaciekawieni, poniżej szczegóły najbliższych warsztatów i więcej o samym Reggaetonie.

 

Reggaeton – mix pełen dzikiej energii i zabawy

To, co kryje w sobie ten styl tańca, mówi nam już samo jego pochodzenie – to latynoski taniec, z korzeniami w kulturze afro-latynoskiej i karaibskiej. Już samo to daje zajawkę, że w czasie tańca może być naprawdę gorąco! Nie bez powodu jego innym, znanym określeniem jest “latynoski Hip-hop”, ze względu na mocny pociąg również do amerykańskiego Hip-hop’u. Finalny efekt jest taki, że Reggaeton to wprost wybuchowy mix, wypełniony po brzegi dziką energią, dynamiką, odwagą, ale też szczyptą zmysłowości. 

W zanurzeniu się w ten powyższy mix pomaga nam tutaj nawet muzyka – nuty Reggaeton, do których tańczymy, to właściwie prosty rytm, w którym możemy zatracić się w pełni.

Zobacz poniżej zajawkę Reggaetonu z Magumeg 

 

https:/youtu.be/R0etIx4VLSs

 

Jeśli chodzi o samą technikę i kroki, to w Reggaeton stawiamy na mocne i krótkie ruchy klatki piersiowej oraz bioder. Przy nich równie ważne są izolacje i shake’i.

Reggaeton – chcesz poznać bardziej ten styl?

Przeczytaj pełen opis na naszej stronie.

 

Reggaeton ? dla kogo są te warsztaty? 

Warsztaty Reggaeton z Magumeg są otwarte dla wszystkich osób początkujących. Zarówno dla osób, które będą stawiać swoje pierwsze kroki w tym stylu, jak i osób, które już go odkryły i chcą poznawać dalej. Ze względu na zróżnicowany charakter tego stylu – do warsztatów mogą dołączyć Panie i Panowie.

 

Warsztaty Reggaeton z Magumeg w SHO już 1.10! Jeśli jesteście zdecydowani, to na razie wystarczy tylko jeden, prosty krok, czyli zapis 🙂 Info o zapisie i inwestycji do Reggaetonu – poniżej. 

Instruktor: Magumeg

Czas trwania: 2h

Data: 1.10 (sobota)/ 16:00-18:00

Poziom: Początkujący

 

Cennik naszych warsztatów + do 26.09 zniżka!

I próg ? do 26.09

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1 godzina 40 zł
Full pass 75 zł

KARNETY

Open 3/Open 5/Open 10/No Limit 1h ? bez dopłat Full pass 0 zł
Open Pass 1h ? bez dopłat Full pass 20 zł
Fit Profit 1h ? bez dopłat Full pass 25 zł

 

II próg ? po 26.09

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1 godzina 45 zł
Full pass 85 zł

KARNETY

Open 3 bez dopłat Full pass 0 zł
Open 5/ Open 10 1h ? 5 zł 2h ? 5 zł Full pass 10 zł
Open Pass 1h ? 10 zł 2h ? 20 zł Full pass 30 zł

 

Płatność ? wybierz wygodny sposób płatności:

  • kartą lub gotówką na recepcji w szkole
  • przelewem na konto: ING 52 1050 1054 1000 0092 5760 1113

 

 

 

 

Sprawdź terminy pozostałych warsztatów w naszym grafiku zajęć!