Szukasz, szukasz, myślisz i nie możesz znaleźć? Oryginalny prezent na Walentynki to oczywiście nie taka prosta sprawa. Ale mamy rozwiązanie – karnet na dowolne zajęcia taneczne w SHO! To pomysł, który z pewnością przypadnie do gustu i zaskoczy drugą połówkę.

Kino, teatr, wyjście do restauracji, kosmetyki, ciuchy…taaak, to wszystko już znamy 😴 Czy nie lepiej nareszcie postawić na prawdziwą niespodziankę i oryginalny prezent na Walentynki? Nie musisz główkować i szukać daleko! W Szkole Tańców Karaibskich SHO znajdziesz karnet na zajęcia taneczne. To gotowy i sprawdzony pomysł, a przy tym bez wątpienia wyjątkowy.

Karnet na zajęcia taneczne to oryginalny prezent na Walentynki i znacznie więcej – podarowanie drugiej połówce okazji do rozwoju i odkrycia nowej pasji!

Jeden karnet taneczny to możliwość wyboru spośród aż 30 różnych stylów tańca. Tak, rzeczywiście jest z czego wybierać! Stąd nie musisz obawiać się, że prezent będzie nietrafiony. Wręcz przeciwnie!

Przy takim wyborze zajęć z pewnością każdy znajdzie idealny styl tańca dla siebie. Być może będzie to na przykład Twerk, Dancehall, Sexy Dance, a może latynoskie klimaty – Salsa, Bachata?

Karnet na zajęcia taneczne w SHO to nie tylko świetna opcja prezentu dla kobiet. Z pewnością męska połówka również znajdzie u nas coś dla siebie – na przykład Shuffle Dance, może Dancehall, a może K-Pop? Na pewno panowie także będą mogli zdecydować się na kurs tańca według swoich zainteresowań.

Wybierz idealny, oryginalny prezent na Walentynki – dopasuj swój karnet

Wybierz karnet na zajęcia taneczne, którym chcesz obdarować drugą osobę! Mamy kilka opcji karnetów do wyboru, w cenach według naszego standardowego cennika:

  • OPEN 3 – 110PLN; 3 godziny dowolnie wybranych zajęć; do wykorzystania do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został aktywowany;
  • OPEN 5 – 150 PLN; 5 godzin dowolnie wybranych zajęć; do wykorzystania do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został aktywowany;
  • OPEN 10 – 250 PLN; 10 godzin dowolnie wybranych zajęć; do wykorzystania do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został aktywowany;
  • OPEN PASS – 390 PLN; obowiązuje przez cały miesiąc kalendarzowy, w którym został aktywowany, na dowolnie wybrane zajęcia; można z niego korzystać raz dziennie codziennie;
  • NO LIMIT – 680 PLN; jak sama nazwa wskazuje – obowiązuje bez limitu na wszystkie zajęcia codziennie, ile razy dziennie chcesz; do wykorzystania do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został aktywowany;
  • FLEX 3 – 120 zł; wejście na dowolne 3 zajęcia przez 60 dni od daty zakupu.
  • FLEX 5 – 180 zł; wejście na dowolne 5 zajęć przez 60 dni od daty zakupu.
  • FLEX 10 – 330 zł; wejście na dowolne 10 zajęć przez 60 dni od daty zakupu.
  • ZAJĘCIA POJEDYNCZE 45 PLN; upoważnia do jednorazowego wejścia na dowolnie wybrane zajęcia.

Jak widzisz, wybór jest bez wątpienia spory. Sam zdecyduj, w jakiej formie chcesz zakupić karnet – na przykład na 3 dowolne zajęcia, a może nawet w wersji NO LIMIT. Ale, bez obaw, każdy rodzaj karntetu będzie z pewnością trafionym prezentem!

Gdzie można kupić karnet na zajęcia taneczne?

Swój oryginalny prezent na Walentynki możesz zakupić z płatnością gotówką w naszej Szkole Tańców Karaibskich SHO 📍 przy ulicy Żytnia 15/lok. 4 na warszawskiej Woli.

Możesz również zadzwonić lub napisać do nas w przypadku dodatkowych pytań:

tel.: 502 29 29 31
e-mail: zapisy@sho.pl

Grafik naszych zajęć, na których można wykorzystać karnet prezentowy, znajdziesz tutaj. 🙂

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.