Nowe zajęcia od września! Zapisz się już dziś!

Nowe zajęcia taneczne od września! Zapisz się już dziś! Kochani, rusza zupełnie nowa seria zajęć od września. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele nowości oraz jeszcze większą dawkę dobrej zabawy! Oczywiście to wszystko znajdziecie w naszej  Szkole Tańców Karaibskich SHO!

Nowe zajęcia taneczne SHO Warszawa

W trakcie tak ciężkiego okresu jakim jest pandemia nasza szkoła przeszła  wiele problemów związanych z finansami, ale dzięki Waszej pomocy otwieramy nowy cykl zajęć, a wraz z nim nowy początek.


Nowe zajęcia od września. Zapisz się już dziś!  Nowe zajęcia taneczne SHO Warszawa

Co przygotowaliśmy nowego?
Z pewnością Taniec dla dzieci z Dominiką, Charleston z Dianą, Salsa Solo mama i dziecko, Salsa w parach z Yunesky, Funk Jam 2h i wiele, wiele innych!

Nowe zajęcia taneczne

Taniec dla dzieci to przede wszystkim nauka tańca kierowana do  najmłodszych w wieku od 3 do 5 lat. Dzięki nim Wasze pociechy, ćwiczą swoją koordynacje ruchową, podstawowe ruchy taneczne oraz układy. Więcej info o zajęciach tutaj

Charleston to rodzaj tańca towarzyskiego. Jego nazwa pochodzi od amerykańskiego miasta Charleston w Południowej Karolinie. Taniec ten był popularny w okresie międzywojennym, ale ponownie zyskuje zainteresowanie. Całkiem możliwe, że to dzięki filmowi Wielki Gatsby 😉
Charleston wyróżnia się możliwością improwizacji, żywym i rytmicznym tempem oraz uwalnia w nas pozytywne emocje.

Salsa w parach zajęcia te będą prowadzone w prawdziwie kubańskim stylu, bo poprowadzi je nasz instruktor pochodzący z Kuby – Yunesky! Salsa to nie tylko zmysłowy taniec, ale także świetna nauka dzięki której możemy nauczyć się płynności, koordynacji oraz ruchów naszego własnego ciała.

Funk Jam 2h tutaj z pewnością nie będziecie się nudzić! Jeżeli chcielibyście poćwiczyć kroki we własnym tempie przed lustrem do właśnie znaleźliście idealne zajęcia! Funk jam to nic innego jak 2 godziny tańca bez instruktora! To Wy sami dyktujecie tempo przy muzyce od James’a Brown’a po Electro Funk. Zajęcia są oczywiście dla wszystkich, niezależnie od poziomu Waszych umiejętności!

Nowe zajęcia taneczne SHO Warszawa

Także nie ma na co czekać, zapiszcie się już dziś, bo już we wrześniu mamy dla Was wiele nowości i dużo dobrej zabawy!

 

Cennik:

Funk Jam 2h
10 zł (płatność tylko gotówką!) – 2hNowe zajęcia taneczne SHO Warszawa
(można korzystać z karnetów)

Pojedyncze wejście zajęcia zwykłe ? 35 PLN

Karnety OPEN:

OPEN 3 ? 85 PLN

OPEN 5 ? 115 PLN

OPEN 10 ? 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR ? 200 PLN – wejście na dowolne 10 zajęć dla mamy, taty i dziecka łącznie  w danym miesiącu kalendarzowym (nie może zostać wykorzystane przez rodzeństwo lub inne pokrewieństwo, tylko rodzic z dzieckiem)

OPEN PASS ? 190 PLN

NO LIMIT ? 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia ? 100 PLN

8 zajęć ? 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM ? 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT ? 0/20 PLN

Więcej info w cenniku oraz grafiku na naszej stronie.