Wytańczone lato w SHO

Termometry wskazują coraz więcej stopni, a my wskazujemy jeszcze większą ochotę na taneczne wariacje. Dlatego zapraszamy na ulubione zajęcia oraz całkiem nowe propozycje, które znajdziecie w grafiku.

Letni czas to doskonała okazja do poszerzenia swoich umiejętności tanecznych. Z tego względu postanowiliśmy jeszcze bardziej poszerzyć wachlarz prowadzonych przez nas zajęć i zainspirować Warszawę do aktywności tanecznej. W naszych progach z pewnością można poczuć prawdziwą, wakacyjną energię. Przygotowujemy dla naszych kursantów jeszcze bardziej atrakcyjne warsztaty i wiele innych szalonych pomysłów, które sprawią, że lato będzie jeszcze bardziej gorące.

Grafik nie ulega zmianie na ten letni czas, pozwoliliśmy sobie jednak poszerzyć ofertę i wpleść kilka nowych wariantów i nowych naborów na zajęcia taneczne.

Nowe taneczne klimaty:

  • Kizomba Solo w poniedziałki o 20:00
  • Reggaeton w poniedziałki o 21:00
  • Dancehall Queen Style we wtorki o 20:00
  • Afro dance we wtorki o 21:00
  • Afro Beat w soboty o 15:00

Nowe zajęcia wzmacniające i rozciągające:

  • Płaski brzuch&sexy pupa we wtorki o 19:00
  • Pilates na matach w środę o 20:00

Różnorodność naszych zajęć pozwoli kursantom odkryć coś nowego.

Lato w mieście może być ciekawe. Jest wiele aktywności, które uatrakcyjnią letni czas, MY przede wszystkim rekomendujemy taniec, w iście karaibskim klimacie.

Począwszy od zajęć dancehallu, twerku, które sprawią, że będziecie mogli energicznie wytańczyć stres dnia codziennego. Z pewnością taka aktywność odbije się pozytywnie na kondycji uczestników, a co więcej style te potrafią pięknie uatrakcyjnić kobiece kształty 😉 Szkoła tańców karaibskich, nie mogłaby obejść się również bez szalonej samby, nastrojowej bachaty i czułej salsy, które potrafią zabrać kursantów na tropikalne wakacje w odległe kraje. W lato jesteśmy również skorzy do funkowych wariacji na parkiecie tańcząc popping i breakdance. Nawet w upalne dni jesteśmy w stanie podwyższyć stopnie Celsjusza i zaprosić na zmysłowy taniec brzucha, bądź seksowny taniec na szpilkach – high heels.

Gwarantujemy, że nauka nowych tanecznych kroków sprawi, że staniecie się królem parkietu wakacyjnych imprez.

Na bieżąco będziemy informować o wydarzeniach, które odbędą się najbliższym czasie. W związku z tym bądźcie czujni, mamy wiele planów na spędzenie letniego czasu w najlepszy z możliwych sposobów. >Sprawdź grafik <

Reasumując lato w SalsHall Ortodox to sposób idealny sposób na nudę, dlatego zapraszamy na warszawski Żoliborz przy Słowackiego 25, niech taniec nas poniesie.