Dancehall w Warszawie – super dawka pozytywnej energii w ruchu! Dołącz do nas, aby nauczyć się podstawowych kroków i ruchów, wykorzystać swoją energię oraz wyrażać siebie poprzez ruch i mimikę twarzy. Sprawdź rozkład zajęć Dancehall w Warszawie. 

 

Zajęcia Dancehall w Warszawie to okazja do poznania jednego z najnowocześniejszych stylów tańca, który powstał na Jamajce pod koniec lat 70-tych XX wieku. To wyjątkowa forma tańca, która jest niesamowicie dynamiczna, energetyczna i pełna ekspresji. W Polsce Dancehall jest coraz bardziej popularny. Jeśli szukasz zajęć Dancehall w Warszawie, dowiedz się poniżej, jak zacząć z nim swoją przygodę w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

 

Dancehall – na czym polega ten styl? 

Dancehall to styl taneczny, który powstał na Jamajce z połączenia Reggae, Hip-Hop’u i muzyki Dancehall. Charakteryzuje się szybkimi, dynamicznymi ruchami, akcentami na biodrach i klatce piersiowej oraz energicznymi podskokami. W Dancehall’u ważne jest również samo wyrażenie siebie poprzez ruchy i ekspresję twarzy. Każdy tancerz ma przestrzeń na indywidualność i swobodę w interpretowaniu muzyki  oraz wyrażaniu swoich emocji w ruchu. To wszystko czyni go stylem wyjątkowym i atrakcyjnym dla wielu tancerzy.

Jak rozpocząć swoją przygodę? Kursy Dancehall w Warszawie

Dancehall to styl, który można tańczyć w każdym wieku i nie ma tu znaczenia poziom zaawansowania. Kurs Dancehallu to doskonały sposób, aby poznać podstawowe kroki i ruchy, a także nauczyć się, jak wykorzystać swoją energię i ekspresję podczas tańca.

Dancehall w Warszawie – ogromny wybór grup i zajęcia z rodowitym Jamajczykiem w Szkole Tańców Karaibskich SHO

 

W naszej szkole znajdziesz zajęcia Dancehall w Warszawie z najlepszymi instruktorami. Jednym z nich jest Rubidoo – światowej klasy tancerz, który przyjechał do nas prosto z Jamajki. Dzięki temu masz okazję poznać u nas prawdziwy Dancehall prosto od źródła. Z pewnością będziesz chłonąć od niego nową wiedzę – nie tylko nowe kroki, ale także wyjątkowy, oryginalny styl. Do tego znajdziesz u nas zajęcia na różnym poziomie, bo mamy grupy dla początkujących oraz Open Level.

Ale to nie wszystko! U nas znajdziesz także zajęcia z odmianą stylu Dancehall dla kobiet – Dancehall Female oraz Dancehall Queen Style z mistrzynią DHQ Ale Camara. A jeśli ciekawią Cię różne triki, które można wykorzystywać w tańcu Dancehall – sprawdź zajęcia Twerk & Dancehall Tricks.

 

Dancehall w Warszawie – sprawdź rozkład zajęć

Do wszystkich grup można dołączyć!


PONIEDZIAŁEK

20:00 i 21:00 Formacja – Ale Camara

WTOREK

20:00 Dancehall Queen Style – Open Level – Ale
21:00 Dancehall Queen Style – Początkujący – Ale

ŚRODA

18:00 Dancehall Female – Początkujący – Garwasia

CZWARTEK

19:00 Tricki w Twerku i Dancehall’u – wszystkie poziomy – Ale
20:00 Dancehall Steps – Open Level – Rubidoo
21:00 Dancehall Choreo – Open Level – Rubidoo

PIĄTEK

17:00 Dancehall – początkujący od zera – Rubidoo

NIEDZIELA 

18:00 Dancehall – open level – Rubidoo

 

Dancehall w Warszawie – warsztaty 

W Szkole Tańców Karaibskich znajdziesz nie tylko regularne zajęcia Dancehall w Warszawie, ale także warsztaty. WARSZTATY DANCEHALL to idealna, krótka forma na sprawdzenie się w tym stylu. Aktualne info o najbliższych warsztatach w SHO znajdziesz tutaj.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.