KOCHANI – Tańczymy dalej! Jesteśmy otwarci!

Pomimo nowych obostrzeń – jesteśmy otwarci i tańczymy dalej! Szkoły tańca nie zostały wymienione wśród zamykanych od 17.10. branż w ramach nowych obostrzeń związanych z czerwoną strefą. Jesteśmy otwarci i nadal zatem zapraszamy na wszystkie zajęcia według grafiku. Grafik znajduje się na naszej stronie tutaj.

Tańczymy dalej, jesteśmy otwarci, ale…

NOWE ZASADY

W związku jednak z najnowszymi danymi o stanie zachorowań, wprowadzamy nowe ograniczenia:

  • zasłanianie nosa i usta po wejściu do budynku szkoły – na zajęciach nie ma takiej konieczności,
  • wietrzenie sal pomiędzy kursami, w skutek czego skracamy wszystkie zajęcia o 5 minut – od dnia 17.10. każda lekcja taneczna będzie trwała 55 minut,
  • pilnowanie odstępów pomiędzy sobą w trakcie zajęć,
  • mierzenie temperatury przy Recepcji przy każdym wejściu do szkoły,
  • dezynfekowanie rąk przy każdym wejściu do szkoły,
  • przebywanie maksymalnie 2 osób naraz w szatni – po przebraniu się na zajęcia prosimy o opuszczenie pomieszczenia i oczekiwanie w social roomie na zajęcia.

Prosimy o stosowanie się do powyższych zasad i zachowanie szczególnej ostrożności.


TANIEC TO ZDROWIE, WIĘC TAŃCZYMY DALEJ, BO JESTEŚMY OTWARCI!

W tym trudnym czasie nie powinniśmy pozostawać bierni! Aktywność jest kluczowa przede wszystkim dla naszego zdrowia psychicznego, o które powinniśmy dbać zwłaszcza w tym czasie. Pamiętajcie o tym, że taniec dostarcza endorfinek szczęścia (udowodnione naukowo!), które wpływają na nasze codzienne samopoczucie i funkcjonowanie. O tym, żeby dbać o kondycję, chyba nie musimy wspominać, bo to oczywiste, że ruch to zdrowie! Dobra kondycja pomoże naszej odporności w zwalczaniu drobnoustrojów, a w tym także będzie naszą małą tarczą przeciwko wirusowi! 🙂 Taniec to nie szczepionka ani antybiotyk, ale jest w 100% bezpieczny i naturalny. Tańczymy dalej, jesteśmy otwarci, a zatem korzystajcie do woli!

TANIEC, EMOCJE, PASJA – DLATEGO JESTEŚMY OTWARCI I TAŃCZYMY DALEJ!

Przy okazji możecie poznać fantastycznych ludzi (oczywiście w bezpiecznej odległości!), dzięki którym nie będziecie samotni w tym czasie i będziecie mogli nawzajem zarażać się swoimi pasjami (i tylko pasjami plis!). Taniec pomoże Wam w wyrażeniu buzujących w Was uczuć, emocji, frustracji – tego, co dobre oraz tego, co złe. Ruchowa ekspresja pomoże zrzucić Wam przygniatający emocjonalny balast i poczuć się wolnymi, szczęśliwymi oraz zdrowymi. Nie zapominajcie o ruchu w tym czasie i nie zapominajcie przede wszystkim o nas, bo dalej działamy dla Was i dzięki Wam! Dlatego przygotowaliśmy super nowości.

NOWOŚCI, ABYŚCIE MOGLI TAŃCZYĆ DALEJ I WIĘCEJ!

– 20.10 (wtorek), godz. 17:00 Floor Core
– 03.11 (wtorek), godz. 21:00 Salsa solo
– 04.11 (środa), godz. 20:00 Taniec cygański
– 05.11 (czwartek), godz. 21:00 Salsa solo
– 07.11 (sobota), godz. 15:00 Bachata Dominicana


Zapraszamy na nasze nowości w Szkole Tańców Karaibskch i pamiętajcie – be happy, bo Tańczymy dalej! Jesteśmy otwarci! 🙂

https:/youtu.be/ZbZSe6N_BXs