Vikki – Bachata

bachata warszawa kurs tanca

Bachata Dominicana Solo to zdecydowanie styl Vikki! Poznaj taneczną historię naszej instruktorki i dołącz do niej na zajęcia!

Vikki zaczęła swoją przygodę z tańcem już…10 lat temu! Bachata nie była jej pierwszym stylem, bo zaczynała od Hip-Hop’u. W tamtym czasie tym ulicznym tańcem zaraził ją najlepszy przyjaciel – streetowy tancerz. To dzięki niemu Vikki w ogóle zainteresowała się tańcem i…pokochała go od razu. Przez rok tańczyła w Hip-hop teamie przyjaciela. Później postanowiła szukać dalej i tak zaczęła naukę w technikach Dancehall i Twerk. Te style stały się zdecydowanie jej pierwszymi, tanecznymi miłościami. W takim razie…skąd wzięła się Bachata Dominicana Solo?

 

 

 

 

https:/youtu.be/VR3ShkjO0WE

 

Bachata Dominicana – długi związek do dzisiaj 

bachata warszawa

Ze stylem Bachata Vikki spotkała się…przypadkiem. Choć nie zupełnym przypadkiem. Jej przyjaciel chciał dołączyć na zajęcia Bachaty dla par, ale wstydził się pójść sam. Oczywiście najlepszą z możliwych partnerek okazała się właśnie Vikki! W ten sposób Vikki zaczęła swoją, trwającą mocno do dzisiaj, przygodę z tańcami socjalowymi. Początkowo nie sądziła i nie wyobrażała sobie nawet, że ten świat pochłonie ją tak bardzo. A stało się tak, że właściwie społeczność tego świata stała się jej drugą rodziną, a sale taneczne jej drugim domem. W ten sposób Vikki zanurza się w stylach Bachata Dominicana oraz Kizomba już od 9 lat! Do tego, po równo 6 miesiącach dodatkowych, bardzo intensywnych zajęć i treningów, Vikki rozpoczęła swoją drogę, jako nauczyciel.

Od kiedy mieszka już w Polsce, Vikki bierze udział w wielu zawodach, żeby jeszcze bardziej sprawdzić się w tych technikach, poznać polskich tancerzy i oczywiście sięgać po kolejne wyzwania. A często te wyzwania kończą się kolejnymi sukcesami – w zawodach Od serca do serca Bachata Competition Vikki zajęła pierwsze miejsce! Na co dzień Vikki nadal poznaje taneczny świat w Polsce, współpracuje z innymi utalentowanymi tancerzami, tworzy choreografie i wprost zaraża ludzi pasją do tańca.

 

Zajęcia Bachata Dominicana Solo i Kizomba z Vikki w SHO!

Vikki w Szkole Tańców Karaibskich SHO prowadzi grupy Bachata Dominicana Solo oraz Kizomba. Jeśli interesujesz się socjalowymi tańcami i chcesz spróbować w nich swoich sił – dołącz do naszych grup! Vikki, dzięki swojemu doświadczeniu i pozytywnym podejściu, potrafi sprawić, że rozkochasz się w tych tańcach, a wszystkie trudności, staną się łatwe do pokonania 🙂

Przeczytaj więcej o stylu Bachata Dominicana Solo: zajrzyj do wpisu

 

https:/youtu.be/YPE8jgkALNE

 

 

Kurs tańca Bachata Dominicana Solo i kurs tańca Kizomba Warszawa!

Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkoła Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.