Shakira Style – gorąca nowość w grafiku SHO! Ruszyły wyjątkowe zajęcia łączące wiele różnych technik i ruchów z teledysków i występów gwiazdy. Poczuj dziką energię w rytmie Shakiry! Zapisy trwają!

Shakira Style – wyjątkowa fuzja wielu technik

 

 

Shakira Style to wieloaspektowy i specyficzny styl tańca, który łączy różne techniki. Jego postawą są izolacje brzucha, ale to znacznie więcej. Na jednych zajęciach mamy wyjątkową okazję do nauki wielu elementów tańca Afro, Salsy, Samby, a nawet tańca współczesnego czy Videoclip dancing.

Na zajęciach dużo pracujemy nad ruchem bioder, brzucha oraz ekspresyjnym ruchem rąk. Poznawane kroki łączymy w piękne, wyjątkowe choreografie, które sprawią, że podczas tańca poczujesz się, jak w teledysku samej Shakiry! To także wyjątkowa okazja do nauki fragmentów choreografii prosto z teledysków oraz koncertów kolumbijskiej gwiazdy.

Zajęcia są prowadzone na poziomie początkującym. Polecamy ten kurs wszystkim osobom, nawet bez wcześniejszego doświadczenia tanecznego. Szczególnie będzie to wielka przyjemność dla fanów muzyki i stylu Shakiry, bo na zajęciach tańczymy tylko do jej największych hitów.

 

Poznaj styl Shakira Style od wszechstronnej tancerki

Zajęcia prowadzi Ania – wszechstronna tancerka, która zna wszystkie techniki, stanowiące fuzję stylu Shakira Style. Ania najmocniej specjalizuje się w Tańcu brzucha, a to bardzo istotne, ponieważ to właśnie na mocnej izolacji brzucha i mocnej pracy bioder w pionie i poziomie, kładziemy nacisk w tym stylu tańca.

 

Dowiedz się więcej o stylu Shakira Style – przeczytaj dokładny opis na naszej stronie.

 

 

SPRAWDŹ CENNIK ZAJĘĆ

WEJŚCIE POJEDYNCZE

1 godzina 40 zł

Na zajęcia można wejść także w ramach karnetów – Open, Tradycyjny oraz Kart partnerskich. 

KARNETY TYPU “OPEN”

OPEN 3 90 zł
OPEN 5 120 zł
OPEN 10 210 zł
OPEN 10 JUNIOR 210 zł
OPEN PASS 235 zł
NO LIMIT 450 zł

 

KARNETY “TRADYCYJNE”

Karnet 4 zajęcia 110 zł
Karnet 8 zajęć 170 zł

KARTY PARTNERSKIE – FIT PROFIT, FIT SPORT

pierwsze zajęcia bez dopłat
kolejne zajęcia 20 zł

Dołącz do grupy! Zapisy trwają! Możesz dołączyć do nas w dowolnym momencie. Sprawdź nasz grafik zajęć!