Taniec w czasie pandemii

 

Kochani ostatnimi czasy zauważyliśmy coraz bardziej złowrogie nastawienie wśród społeczności. Ta trudna sytuacja związana z wirusem Covid-19 oraz pandemią daje o sobie znak w postaci, nie tylko coraz większej liczby zakażeń, ale także w narastającym napięciu wśród wielu osób. Konsekwencją tego jest wiele niepotrzebnym kłótni oraz nieporozumień, które tylko coraz bardziej oddalają nas od siebie. Dlatego musimy w końcu powiedzieć STOP! NIE DAJMY SIĘ TEJ PANDEMII!

Pewnie zastanawiacie się tylko jak? Co można zmienić w swoim życiu, aby było łatwiej przetrwać ten trudny dla nas okres? Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania, ale z pewnością większość z Was zgodzi się z nami, że wysiłek fizyczny, ruch czy poznawanie własnego ciała i jego możliwości może nam pomóc w zwiększeniu odporności organizmu oraz psychiki.


Dlatego Wasze SHO jest jedną z niewielu warszawskich szkół, która ma aż tak różnorodny grafik! Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom staramy się dodawać coraz więcej nowych zajęć, nie tylko stricte tanecznych, ale także rozluźniających ciało i umysł jak np. Floor Core, Stretching czy Yoga.

Taniec w czasie pandemii też jest jak najbardziej możliwy! Szczególnie, że we wrześniu i październiku nasza szkoła robi nowy nabór, a to oznacza dużo, dużo nowości! To najlepszy czas, aby zapisać się do Nas i dobrze się bawić! Poniżej przygotowaliśmy zestaw niektórych zajęć zarówno dobrze Wam już znanych jak i nowych, na które Was gorąco zapraszamy!

 • Twerk i Dancehall
  Oczywiście w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tych dwóch klasyków. Jeżeli chcielibyście nauczyć się trząść pośladkami w rytm muzyki to zapraszamy Was np. o godz. 20:00 na Twerk dla opornych dla tych, którym się nie trzęsie z Kasią. Natomiast jeżeli stawiacie na spontan i energiczność to polecamy Wam Dancehall np. Authentic Dancehall Steps and Routine z Mr. Whome. Więcej info o twerk’u
  Dancehall tutaj

 

 • Nowości z pewnością u nas w we wrześniu nie zabraknie! Na tapetę wchodzą: Charleston, Taniec dla dzieci, Salsa Solo mama i dziecko, Funk Jam i wiele innych! Więcej info znajdziecie tutaj 

 

 • Floor Core, Stretching i Yoga
  Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zdrowie psychiczne oraz równowaga emocjonalna. Dlatego wierzymy, że dzięki Floor Core z Vasquazem będziecie mogli wziąć głęboki oddech, wyciszyć się i poznać potęgę swojej podświadomości. Podczas zajęć ze Stretchingu rozluźnicie całe ciało oraz je wzmocnicie 🙂  Natomiast dzięki zajęciom Yoga in English będziecie mogli choć na chwilę się wyciszyć oraz poznać lepiej własne ciało i jego możliwości.

  Jak widzicie wybór jest duży, a w grafiku jest jeszcze większy, zatem zachęcamy Was do zaglądania tam na bierząco! W naszej szkole na sali nie obowiązują maseczki z uwagi na aktywność fizyczną.

  Oczywiście SHO to nie tylko nauka tańca, ale także społeczność którą wszyscy tutaj tworzymy. Dlatego zachęcamy Was serdecznie do integracji, rozmów i wspólnej zabawy. W SHO wszyscy jesteśmy otwarci na innych! Zapraszamy!

 

Cennik:

Karnety OPEN:

OPEN 3 ? 85 PLN

OPEN 5 ? 115 PLN

OPEN 10 ? 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR ? 200 PLN ? wejście na dowolne 10 zajęć dla mamy, taty i dziecka łącznie  w danym miesiącu kalendarzowym (nie może zostać wykorzystane przez rodzeństwo lub inne pokrewieństwo, tylko rodzic z dzieckiem)

OPEN PASS ? 190 PLN

NO LIMIT ? 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia ? 100 PLN

8 zajęć ? 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM ? 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT ? 0/20 PLN

Więcej info w cenniku na naszej stronie.

linki do filmików:
Nauka tańca – Dancehall – Olgi – SHO
Samba Brazylijska – nauka tańca warszawa, w wydaniu świątecznym
Afro Beat & Daggering