Kochani jak już wiecie w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną epidemią wirusa uruchomiliśmy zajęcia online, które prowadzimy na naszym facebook’u. Śmiało zapraszajcie swoich znajomych, aby pomóc Waszej ulubionej szkole tańca oraz dobrze się przy tym z nami bawić!

Dużo osób pytało nas jak zapisać się na zajęcia online. To nic trudnego! Poniżej przygotowaliśmy dla Was instrukcję krok po kroku. Check it out!

KROK 1

Wchodzicie na nasz grafik który znajduję się tutaj i wybieracie zajęcia. Pamiętajcie, że cały czas pracujemy nad resztą zajęć online, więc bądźcie na bieżąco !

KROK 2

Jak nas poinformować jeżeli już wybraliście zajęcia? Wyślijcie do nas wiadomość na:

  • Messenger: na naszym Facebook’u
  • Mail: zapisy @ sho. pl
  • Instagram: @sho_szkola_tancow_karaibskich
  • Whatsapp: 502 29 29 31

! UWAGA ! W treści wpiszcie zajęcia, które Was interesują.

KROK 3

 

Gdzie można opłacić zajęcia? Mamy dla Was dwie opcje:

  • na nasze konto: ING 52 1050 1054 1000 0092 5760 1113
  • lub  PayPal

! UWAGA ! Przy wpłacie prosimy podać swoje imię i nazwisko dokładnie takie jak na Waszym Facebook’u oraz nazwę wybranych przez Was zajęć.

 

BREAKDANCE , LOCKING oraz AUTHENTIC JAZZ,  te zajęcia są prowadzone w aplikacji ZOOM! Aplikacja dostępna na AppStore i PlayStore, link do pobrania na swój komputer —-> tutaj.  Prosimy o podanie maila, na który zostanie wysłany link do odpowiedniego pokoju z wybranymi przez Was zajęciami.

Cennik zajęć online:

  • 15 zł – zajęcia pojedyncze
  • 50 zł – pakiet 5 dowolnych zajęć

Co jeżeli nie posiadam konta na Facebook’u?

To nie problem. Wystarczy założyć jakiekolwiek konto, aby uczestniczyć w naszych zajęciach. Oczywiście nikogo nie zmuszamy, ale serdecznie wszystkich zapraszamy!

Krok 4 

Czego mogę się spodziewać na zajęciach? Przede wszystkim świetnej zabawy!

Po opłaceniu zajęć zostaniecie dodani do zamkniętych grup na Facebook’u lub na Zoomie w przypadku wybrania zajęć – BREAKDANCE , LOCKING oraz AUTHENTIC JAZZ.

Co jeżeli nie dam rady być na zajęciach? To żaden problem! Live z naszych zajęć jest dostępny przez minimum 24h (w praktyce około 3 dni)