Strip Dance

Strip Dance to wieloaspektowy i różnorodny taniec. Łączy w sobie elementy akrobatyczne z uwodzicielskimi ruchami tanecznymi na podłodze tzw. floorwork.

Na czym polega styl Strip Dance?

Strip Dance opiera się na klasycznym stylu Strip Plastik z dodatkiem innych stylów tanecznych. Znajdziemy tutaj elementy tańca klasycznego, Hip-hop?u, Jazz Funk?u, Popping?u czy też tańca współczesnego. Jednak to zupełnie nowa paleta ruchów i odejście od stereotypów dotyczących tego stylu. To gra z różnymi technikami, emocjami, tempem. Duży nacisk kładzie się tutaj na wyczucie rytmu.

W Strip Dance cały sekret polega na uwodzeniu, ale bez rozbierania się. To mega kobiecy, bardzo estetyczny taniec, wypełniony uczuciami i emocjami. To pełna skala kobiecego temperamentu ? energii, zmysłowości, tajemnicy. To wyzwolenie emocji i ciała.

Ten styl tańca pozwala pokonać własne kompleksy, poczuć się niezwykle atrakcyjnie i kobieco, nabrać pewności siebie i indywidualności.

Podczas Strip Dance pracują wszystkie mięśnie ciała! Z tego względu ten styl pozwala utrzymać świetną formę fizyczną i zgubić zbędne kilogramy. Figura staje się smuklejsza i wygląda atrakcyjniej. Zyskujemy również lepszą postawę, a także zwiększa się nasz zakres ruchów, plastyczność i elastyczność ciała. Krótko mówiąc to sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki!


Dla kogo są zajęcia? 

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek, rozmiar czy doświadczenie taneczne. To idealna propozycja dla kobiet, które chcą nabrać pewności siebie, poczuć się niezwykle atrakcyjnie oraz mocno i skutecznie zadbać o swoją sylwetkę.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia obejmują rozgrzewkę, choreografię oraz stretching. Na rozgrzewce pracujemy nad siłą i figurami na podłodze (floorwork). Następnie uczymy się kroków oraz łączenia ich w zmysłowe układy taneczne. Szczególną uwagę zwraca się na postawę i rozciąganie, ponieważ są one bardzo ważne w wykonywaniu podstawowych ruchów.

Na zajęciach nie tylko rozwijamy technikę. Pracujemy nad zmysłowością, uczymy się wypełniać każdy ruch emocją i uczuciami.


Jak przygotować się do zajęć?

Obowiązkowo zabierz ze sobą ochraniacze na kolanach (ze względu na dużą ilość pracy z podłogą). Zalecane jest zabranie butów na wysokich obcasach.

Kurs tańca Strip Dance znajdziesz w szkole tańca w Warszawie ? w Szkoła Tańców Karaibskich SHO!

 

 

 

Zobacz, jak wyglądają przykładowe choreografie w Strip Dance:

https:/youtu.be/5GtsRkwuH00

https:/youtu.be/S4pisfQt7TY

https:/youtu.be/TNnVXyE_8kE

https:/youtu.be/0mGeZi7FpXI

Sprawdź wszystkie nasze zajęcia ? w naszym grafiku zajęć!


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.