Idą zmiany! Od 1 maja nasza szkoła tańca w Warszawie będzie dla Was pod nowym adresem: ul. Żytnia 15 lok. 4. Jeśli zmieniać to tylko na lepsze – rozwijamy się dla Was i powiększamy naszą przestrzeń na jeszcze więcej tanecznych przygód! Sprawdź, jak do nas dojechać!

Wiosna to dla nas czas prawdziwej rewolucji – przenosimy naszą szkołę tańca w Warszawie pod nowy adres! Nowe miejsce oznacza dla Was jeszcze więcej przestrzeni i jeszcze więcej możliwości. Będą dla Was do dyspozycji aż trzy sale: pierwsza o powierzchni 100 m2, druga o powierzchni 90 m2 i trzecia mniejsza o powierzchni 40 m2. Oznacza to, że będziecie mieli jeszcze więcej miejsca na taneczne szaleństwa i większy komfort na zajęciach. Liczymy, że zapełnicie wszystkie nasze sale i wspólnie wprowadzimy do nich świeżą, pozytywną energię! W nowym miejscu niezmiennie będziemy dla Was prowadzić wszystkie dotychczasowe kursy tańca i lekcje indywidualne oraz warsztaty taneczne. Stopniowo będziemy otwierać nowe grupy i wprowadzać kolejne style. Szykujcie się na jeszcze więcej okazji do tańca, jeszcze więcej tanecznych możliwości, jeszcze więcej tanecznej energii w SHO! Jeśli szukasz szkoły tańca w Warszawie – koniecznie odwiedź nas w nowej lokalizacji!

Szkoła tańca w Warszawie – jak dojechać do nowej lokalizacji? 

Szkoła Tańców Karaibskich SHO od 1 maja wkracza na Wolę – dokładniej na ulicę Żytnią 15 lok. 4. Dojedziesz do nas wygodnie tramwajem bądź autobusem z każdej części miasta. Możesz także dojść do nas ze stacji metra. Kliknij przycisk poniżej, żeby sprawdzić dojazd w nowe miejsce przez Google Maps: 

ŻYTNIA 15 – JAK DOJECHAĆ?

 

Poniżej znajdziesz rozpiskę wszystkich opcji dojazdu: 

  • Przystanek: Żytnia (odległość 198 m) Tramwaj: 1, 22, 27
  • Przystanek: Dzielna (odległość 278 m) Tramwaj: 1, 22, 27
  • Przystanek: Leszno (odległość 305 m) Autobus: 520
  • Przystanek: Okopowa (odległość 340 m) Tramwaj: 1, 13, 20, 22, 23, 24, 26, 27 Autobus: 190 520
  • Przystanek: Bellottiego (odległość 347 m) Autobus: 107
Najbliższa stacja metra: Rondo Daszyńskiego (ok. 1 km) Jak widać opcji dojazdu jest sporo, więc to kolejna zaleta naszego nowego miejsca. Mamy nadzieję, że teraz dotrzesz do nas jeszcze szybciej i jeszcze wygodniej!  

Sprawdź, jakie zajęcia czekają na Ciebie w nowym miejscu w naszym aktualnym grafiku zajęć

Mamy nadzieję, że widzimy się z Wami w nowym miejscu! Odwiedzajcie nas od poniedziałku do niedzieli!

Szkoła tańca w Warszawie – jak dołączyć do naszych zajęć?

Sprawdź nasz grafik i wybierz swój styl tańca oraz grupę, do której chcesz dołączyć. Następnie wyślij do nas taką krótką informację na FacebookuInstagramie lub przez smsa na nr 502 29 29 31. Możesz także wysłać do nas maila na adres: zapisy@sho.pl

Do zobaczenia w SHO na ul. Żytniej 15 lok. 4!

  Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.