Nauka tańca K-Pop to niezwykła okazja dla K-fanów do zanurzenia się w koreańskiej kulturze. Na zajęciach w naszej szkole tańca poznasz kroki i ruchy z teledysków topowych gwiazd koreańskiego popu. Popłyń z nami w tym stylu tańca, który przyciąga dziś miliony fanów na całym świecie.

Muzyka i taniec, które opanowały cały świat

K-Pop to koreańska muzyka Pop, która stała się nowym nurtem muzycznym. Ten gatunek muzyki szybko przekroczył granicę Korei – dzisiaj w niemal każdym kraju można znaleźć prawdziwych K-popersów. Zespoły, takie jak BTS, EXO czy BLACKPINK stały się dzisiaj ikonami, za którymi chce podążać cały świat.

Styl K-Pop wyróżnia unikalność oraz różnorodność. Koreańscy artyści nie ograniczają się do jednego stylu – sprytnie łączą w swoich utworach elementy Popu, Hip-Hopu, a nawet Rocka czy muzyki elektronicznej.

Jaki gatunek tańca jest w K-Pop’ie?

nauka tańca kpop szkoła tańca

Nauka tańca K-Pop, a inaczej K-Pop cover dance, polega na odtwarzaniu choreografii koreańskich artystów. To dogłębne poznawanie ruchów prosto z topowych teledysków i występów scenicznych. Wyciągnięte z nich kroki to dzisiaj prawdziwe virale – K-fani na bieżąco łapią nowinki ze świata K-Popu i chcą naśladować ruchy swoich idoli.

Podobnie jak w muzyce koreańskich artystów, taki sam mix gatunkowy pojawia się w K-Pop’owym tańcu – znajdziesz w nim elementy Hip-Hop, Popping, Locking i wielu innych technik. Wszystko to stwarza jedną spójną całość – niezwykle dynamiczny i precyzyjny taniec z synchronizacją i dokładnością każdego ruchu.

Właśnie perfekcja techniczna i synchronizacja zdecydowanie kryją się pod stylem K-Pop. Artyści starannie dopracowują każdą swoją choreografię, spędzają dziesiątki godzin na próbach po to, aby każdy ich występ był perfekcyjnym widowiskiem.

Nauka tańca K-Pop prosto z topowych teledysków

K-Pop Dance to nie tylko nauka kroków – to mocne wejście w muzykę i całą historię przedstawioną w teledysku. Poza ćwiczeniem techniki każde zajęcia to rozwijanie własnej ekspresji i umiejętności wyrażania emocji w tańcu.

Nauka tańca K-Pop opiera się na wzmacnianiu precyzji ruchów – tutaj każdy krok i akcent ma znaczenie dla całości artystycznego wyrazu.

W końcu nauka tańca K-Pop to nie tylko regularna okazja do indywidualnego rozwoju, ale super opcja do poznania i wejścia do grupy prawdziwych K-fanów.

Nauka tańca K-Pop Warszawa – odkrywaj koreański styl gwiazd w Szkole Tańców Karaibskich SHO

Zajęcia w naszej szkole to doskonała okazja do poznawania od podstaw stylu K-Pop. To nawet coś więcej – to regularny rozwój i poznawanie coraz głębiej całej koreańskiej kultury.

Dołącz do grupy, jeśli chcesz stać się prawdziwą K-fanką.

Znajdziesz u nas zajęcia z różnymi instruktorkami – wybierz swój dzień na K-Pop i dołącz do grupy!

Aktualne zajęcia K-Pop znajdziesz w naszym grafiku.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.