Nasti – Twerk

 

nasti twerk taniec sho warszawa

Miłość do Twerku od pierwszego wejrzenia

 

Nasti Twerk tańczy już od ponad 10 lat, TAK! Jej przygoda z tańcem zaczęła się dosyć niewinnie, bo od filmiku na YouTube, w którym zobaczyła, jak 5 super kształtnych dziewczyn powabnie wywijało tym, co miały najlepszego. Właśnie ich odwaga i pewność siebie w ruchach, sprawiły, że Nasti również zapragnęła tego spróbować. Obcięła jedyne dżinsy, które miała na krótkie sexy szorty i, pomimo braku warunków od natury, postanowiła spróbować. Na początku nie było łatwo. W tamtym czasie trudno jej było znaleźć kurs tańca Twerk i w ogóle kogoś, z kim mogłaby uczyć się Twerku. Z tego względu często uczyła się sama. Wszystko ? technika, wyczucie tego stylu tańca i ogromna zajawka przyszły stopniowo z czasem, z kolejnymi próbami.


Trening czyni mistrza ? droga od kursantki do instruktorki

 

Regularne treningi doprowadziły Nasti do tego, że już w 2015 r. po raz pierwszy poprowadziła warsztaty Twerk, wspólnie ze swoją pierwszą nauczycielką ze Szkoły Tańców Karaibskich SHO. Od tamtego momentu uczy inne dziewczyny twerkować. Ale nie uczy tylko ruchów i techniki, ale również tego, jak dzięki nimi w tańcu, akceptować i lubić swoje ciało.

 

nasti twerk szkola tanca sho warszawa

Jak wyglądają zajęcia z Nasti?

 

Swoje zajęcia Nasti rozpoczyna od krótkiej, ale intensywnej rozgrzewki. Później prowadzi około 10-minutowy trening całego ciała i płynnie przechodzi do nauki choreografii. Na każdych zajęciach dokładnie tłumaczy technikę poszczególnych ruchów. Do grupy Nasti można dołączyć w każdej chwili. Zajęcia są intensywne, dlatego przynoszą dość szybko widoczne rezultaty.


Jakie są powody Nasti, dla których warto dołączyć na kurs tańca Twerk?

 

Zdaniem Nasti, Twerk super kształtuje kobiecą sylwetkę oraz ma bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne. I, co najważniejsze, buduje pewność siebie i wzmacnia nasze poczucie atrakcyjności i kobiecości. Jak mówi Nasti ? żadne obcasy i makijaż nie zrobią takiej roboty, jak regularny trening i potrząsanie pięknie pupą w Twerku! ?


Zobacz taneczne video w żywiole Nasti – Twerk!

 

 

nasti twerk zajecia sho warszawa

 

Kurs tańca z Nasti ? Twerk w szkole tańca w Warszawie!

Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 

 


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.