Project Video

Aktualnie nie prowadzimy tych zajęć, ale zapraszamy na lekcje indywidualne oraz do śledzenia nowych warsztatów, które regularnie organizujemy.

Project Video, czyli…

P ? pasja
R ? rozwój
O ? otwartość
J ? jakość
E ? emocje
C ? creativity
T ? taniec

V ? vibe
I ? integracja
D ? dancehall
E ? energia
O ? optymizm

Czym jest Project Video?

Zajęcia to przede wszystkim duża dawka tańca do najlepszej muzyki, dobra zabawa, super atmosfera. A do tego rozwój, najlepsi ludzie i wspólna praca nad konkretnym projektem, który na samym końcu nagrywamy!

Dla kogo są zajęcia?

Zajęcia są świetne dla każdego tanecznego maniaka, który chce rozwijać swoją pasję i poznać taniec od innej strony niż tylko w lustrze.

Jak wyglądają zajęcia?

Na początku jest krótka rozgrzewka, później ruszamy do pracy. ? Wybieramy muzykę, uczymy się choreografii, ćwiczymy, ćwiczymy i jeszcze raz ćwiczymy. Najczęściej pracujemy kilka tygodni nad jednym projektem, ale zdarzają się też spontaniczne nagrywki podczas jednego treningu. Każda osoba, która wchodzi w skład grupy ma swój wkład w to, co robimy. Niektórzy dają pomysły do jakiej muzyki nagrywamy film, inni od samego początku myślą nad stylizacją, gadżetami, pomysłem na show, krokowymi nowinkami lub miejscem nagrywki. Instruktor układa choreo i stara się ogarnąć wszystko, żeby powstała spójna całość. Każdy z nas jest inny – wyjątkowy, ale łączy nas wspólna pasja, dancehall, przyjaźń i chęć do rozwoju. Podczas zajęć pracujemy też nad tym jak pokazać siebie w solowym wydaniu poprzez ćwiczenia, szlifowanie kroków i trików.

Co dają zajęcia Project Video?

Przede wszystkim dużo tańca, pewność siebie, dobrą zabawę, możliwość rozwoju. Zyskujemy również nagrania filmu tanecznego lub doświadczenie z wystąpienia przed publicznością. Project Video przenosi nas z sali tanecznej prosto na scenę i przed obiektyw kamery.

Jesteś ciekawa, czym jeszcze jest Project Video? Koniecznie sprawdź to na żywo i wbijaj na zajęcia!

 

Zajęcia Project Video odbywały się w szkole tańca SHO w Warszawie. Zobacz przykładowe projekty, jakie zrealizowaliśmy w naszej szkole tańca:

 

https:/www.youtube.com/watch?v=REsfONpPj38

https:/youtu.be/jMmiuHnfOtc

https:/youtu.be/Dmn9sIr87F0

https:/youtu.be/5Jho0oCjzGs

https:/youtu.be/e8kiCiRnEv0

https:/youtu.be/rsQ_Rqiy-Lk

https:/youtu.be/wQw3h3PDDM0

https:/www.youtube.com/watch?v=Lq9xJZIEhg0

W Szkole Tańców Karaibskich SHO prowadzimy zajęcia z Project Video od lat, ale wcześniej były one znane pod innymi nazwami.


Sprawdź, jakie mamy zajęcia w naszym grafiku zajęć! Znajdziesz tam zawsze aktualne grupy, do których możesz dołączyć. 


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.