High Heels, Sexy Dance i Strip Dance – odkryj wyjątkowe zajęcia dla kobiet w szkole tańca Warszawa! Najbardziej kobiece i najseksowniejsze style tańca w Szkole Tańców Karaibskich SHO! 

 

Chciałabyś obudzić w sobie kobiecość, poczuć się dobrze w swoim ciele i wyzwolić w sobie nową energię? Dołącz na zajęcia taneczne, na których nauczysz się najbardziej kobiecych styli tańca, jak High Heels, Sexy Dance, a nawet Strip Dance. Czym charakteryzują się te style tańca? Przeczytaj o każdym z nich poniżej.

 

High Heels czy Sexy Dance? Zajęcia dla kobiet w Szkole Tańców Karaibskich SHO ? szkoła tańca Warszawa

 

high heels warszawa szkola tanca

W naszej szkole specjalizujemy się w kobiecych stylach tańca. Z tego względu znajdziesz u nas duży wybór zajęć z technikami, w których pracujemy nad kobiecymi, zmysłowymi ruchami ciała. To zajęcia, które budują w nas poczucie kobiecości, uczą akceptować swoje ciało i doceniać jego największe atuty, a także wyzwalają nową, kobiecą energię i sprawiają, że czujemy się wyjątkowo w każdym swoim ruchu. To, czego uczymy się na zajęciach, przydaje się na co dzień ? odczuwamy większą pewność siebie, a nasze ruchy nabierają wdzięku i gracji. Oczywiście efekty stają się widoczne również w ciele, bo taniec to świetny trening, który wyszczupla sylwetkę, poprawia kondycję całego ciała i pozwala spalić sporo kalorii. Dodatkowo to właśnie kobiece style tańca, jak Sexy Dance czy High Heels, pomagają nam zarysować talię osy oraz podkreślić piękne, kobiece i sexy kształty.

 

high heels warszawa szkola tanca

 

 

W Szkole Tańców Karaibskich SHO możesz poczuć wyjątkową atmosferę, która sprzyja otwieraniu się w kobiecych stylach tańca. Mamy klimatyczne sale i kameralne grupy, a zajęcia prowadzą super dziewczyny, które obudzą w Tobie kobiecość i seksapil. To wszystko sprawia, że w naszej szkole znajdziesz idealne warunki do swojego rozwoju w tańcu. Nasze zajęcia są otwarte dla kobiet o każdym typie figury i każdym rozmiarze.

 

 

https:/youtu.be/Uo7TEzWSw6o

 

Sexy Dance

Styl tańca wypełniony tzw. ?sexy moves?, czyli kuszącymi ruchami. Odnajdziemy w nim elementy różnych technik, m.in. Twerku, Jazzu i Dancehall. Inaczej to nauka odważnych i drapieżnych ?kocich ruchów?. Uczymy się tutaj zmysłowych ruchów bioder, klatki piersiowej a nawet dłoni ? ćwiczymy ?falki?, kręcenie biodrami ósemek i potrząsania biodrami.

 

high heels warszawa szkola tanca

 

High Heels

To podkręcenie Sexy Dance na poziom wyżej ? naszych ulubionych szpilek. High Heels to idealny styl dla Pań, które chcą dodatkowo wzmocnić swoje umiejętności poruszania się na wysokich obcasach. Oczywiście na zajęciach robimy to w sposób wyjątkowo sexy ? tańcząc piękne choreografie w szpilkach. Co ważne, rozgrzewkę zaczynamy zawsze na boso, a następnie zakładamy swoje wysokie buty. Zajęcia High Heels podkręcą naszą grację i pewność siebie w poruszaniu się i tańcu na obcasach.

Wielbicielkom szpilek polecamy także zajęcia Twerk in Heels, czyli twerkowanie w szpilkach.

 

https:/www.youtube.com/watch?v=mjGWYmmT5Lw

Strip Dance

Dla osób poszukujących jeszcze bardziej intensywnych i wymagających zajęć, polecamy Strip Dance. Szczególnie rekomendujemy tę technikę osobom, które już wcześniej chodziły na zajęcia High Heels. To taniec na jeszcze wyższych butach ? dedykowanych pole dance. Strip Dance jest wymagającym stylem, w którym mocno pracujemy z podłogą (floorwork), jeszcze bardziej podkreślając kuszące, uwodzicielskie, sexy ruchy. W tym tańcu liczy się nie tylko technika, ale także emocje i uczucia. To pełne wyzwolenie swojej kobiecości i zmysłowości.

 

https:/www.youtube.com/watch?v=0mGeZi7FpXI

 

High Heels, Sexy Dance, Strip Dance i inne zajęcia dla kobiet w szkole tańca Warszawa! Odwiedź Szkołę Tańców Karaibskich SHO i odkryj najbardziej kobiece style tańca razem z nami! 

 

Zajęcia dla kobiet z najbardziej sexy stylami tańca w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

Sprawdź aktualny grafik zajęć!

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.