Już od stycznia postaw na Dancehall z Rubidoo! Światowej klasy tancerz prosto z Jamajki poprowadzi wyjątkowe zajęcia w Szkole Tańców Karaibskich SHO! U nas poznasz jamajski styl prosto u jego źródła! 

Nowy rok zaczynamy w mocno dancehall’owym stylu! Z okazji przyjazdu Rubidoo do Polski otwieramy nowe kursy Dancehall Warszawa – aż 5 świeżutkich grup! Naszą szkołą wprost zatrzęsie jamajska energia tego wyjątkowego tancerza i choreografa! Sprawdź poniżej, co szykujemy już od stycznia w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

 

https:/www.youtube.com/watch?v=-v4lrQc4ylM

 

Dancehall Warszawa – kursy w prawdziwym jamajskim stylu

Rubidoo to Jamajczyk, który Dancehall ma we krwi! Zdecydowanie wypracował sobie unikalny, wyrazisty styl, którym opanowuje kolejne miejsca na świecie. I to dosłownie, bo jego kroki, takie jak Bayka, Brand New Gun, Rubidoo, Touch n Move, Easy Does It, Don’t It, Style It i wiele innych, chcą poznawać dziś kolejne i kolejne osoby! Szczególnie przez ostatni rok jamajski tancerz był mocno na fali – jego krok Bayka tańczyła cała Jamajka, a Brand New Gun króluje na ulicznych imprezach w Kingston.

Dziś styl tego tancerza uderza także do Polski – to u nas, w Szkole Tańców Karaibskich SHO, możesz odkrywać prawdziwy Dancehall już od stycznia! A co więcej – nie tylko poznawać podstawy Dancehall z prawdziwym Jamajczykiem, ale wprost zachłysnąć się jego energią i stylem!

 

DANCEHALL WARSZAWA: JUŻ OD STYCZNIA RUSZAJĄ 3-MIESIĘCZNE KURSY Z RUBIDOO: 

  • Dancehall Steps – Open Level: poniedziałek i czwartek 20:00
  • Dancehall Choreo – Open Level: poniedziałek i czwartek 21:00
  • Dancehall (Old School&Middle School Steps) – Początkujący od zera: wtorek 18:00

Każdy kurs potrwa 3 miesiące: styczeń-luty-marzec. Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Gdyby tego było mało to szykujemy jeszcze więcej – 21. stycznia macie okazję do poznania stylu Rubidoo w formacie warsztatowym:

  • Hardcore Dancehall Intensive – Workshop & Bootcamp: 6 godzin prawdziwego tańca – nauka techniki, kroków i choreografii z profesjonalnym nagraniem! Sprawdź TUTAJ koniecznie szczegóły tego wydarzenia.

 

https:/www.youtube.com/watch?v=XY6WH5lZUy8

 

 

Dancehall Warszawa: poznaj styl światowej klasy tancerza Rubidoo, poczuj jamajski flow i energię! Po prostu roztańcz się w Dancehall’u na maxa w Szkole Tańców Karaibskich SHO!

 

Więcej zajęć Dancehall Warszawa znajdziesz w naszej specjalnej rozpisce – tutaj.
Pozostałe kursy możesz sprawdzić w aktualnym grafiku zajęć.

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.