Tuż w przeddzień dnia kobiet ? 7 marca w SHO celebrujemy kobiecą energię organizując specjalne dwugodzinne warsztaty – Twerku z Kasią i High Heels z Olgi. Od godziny 14:00 do 16:00 na dwóch salach odbędą się zajęcia, gdzie pod okiem fantastycznych instruktorek będziemy przybliżać kroki taneczne, które zaznajomią uczestniczki ze świadomością własnego ciała. Ponadto zajęcia taneczne z całą pewnością wprawią każdą uczestniczkę w pozytywny nastrój.

Podaruj zatem sobie trochę pasji, wiary i radości, a liczymy że rozkwitniesz w rytmie muzycznych pląsów, jakie zaproponujemy 7 marca. Taniec pomaga zrozumieć nasze ciało, a co za tym idzie wypracować szacunek do samego siebie. Poprzez wykonywanie świadomych ruchów nie tylko dobrze się bawimy i relaksujemy, ale przekraczamy często granice fizyczne i emocjonalne. Potrafimy zaakceptować swoją cielesność, co jest fundamentem pozytywnej relacji z samym sobą. Życie w nieustannym biegu, często powoduje, że pomijamy to, jakim darem jest stworzenie własnej przestrzeni na pasje. Miejsca, w którym poprzez wyrażanie emocji i aktywności fizycznej jesteśmy w stanie dostrzec jaką głębie i moc ma w sobie ruch.

Warto zaznaczyć, że taniec szczególnie kobietom pozwala wyrazić żeńską energię, która czasem gdzieś skrywana drzemie wewnątrz. Poznanie siebie, swoich pragnień to niezaprzeczalna wolność i siła. W przeddzień dnia kobiet dla tych odważnych i tych bardziej skrytych organizujemy przestrzeń do znalezienia własnego języka ciała.

Taniec to jak wiadomo nie od dziś, jedna z pierwotnych praktyk, której celem było kuszenie. Płynne sekwencje ruchów to pradawne moce, których zadaniem było zaklinanie przyrody, bądź widowni. W związku z tym, z okazji dnia kobiet chcemy przypomnieć jaką energie nosi każda z nas w sobie i zachęcić do uczestnictwa w niedzielnych warsztatach. Nasze instruktorki nauczą jak uwodzić ruchem? przede wszystkim siebie.

Ceniąc różnorodność zostawiamy wybór uczestniczkom do znalezienia własnej tanecznej drogi. Śmiały i energiczny Twerk z Kasią, bądź sensualne i ekspresyjne zajęcia High Heels z Olgi to propozycja spędzenia wolnego czasu, w którym każda z nas może uświadomić sobie jak atrakcyjna i pewne siebie jest. Zróbcie więc coś co wprawi Was w fantastyczny nastrój i w zbliżający się dzień kobiet spróbujcie uzewnętrznić swoje emocje poprzez taniec.


CENNIK

WEJŚCIE POJEDYNCZE:

1h – 40 zł
2h (jednego dnia) – 70 zł

 

KARNETY:

SHO Open pass BEZ DOPŁAT 2h – 15 zł
SHO No limit BEZ DOPŁAT BEZ DOPŁAT
Ok System 1h – 10 zł 2h – 20 zł
Fit Profit 1h – BEZ DOPŁAT 2h – 20 zł

*MULTISPORT WYŁĄCZONY Z WARSZTATÓW (Firma Multisport nie zgadza się na wykorzystywanie kart Multisport w ramach warsztatów, pozwalają tylko na zajęcia stacjonarne/regularne)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>> TWERK

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>> HIGH HEELS