Twerk in Heels

Twerk in Heels to mocne połączenie dwóch kobiecych technik. Jego nazwa mówi sama za siebie – czyli tak naprawdę tańczymy Twerk, dodając do niego elementy z techniki High Heels. To świetna okazja, jeśli zawsze chciałyśmy tańczyć kobiece style i nie mogłyśmy zdecydować się na jeden. To również okazja, by spróbować techniki prosto z teledysków i poczuć się wyjątkowo kobieco.

 

Twerk in Heels to coraz bardziej popularna pochodna stylu Twerk, ale w jeszcze bardziej kobiecej i zmysłowej odsłonie – na naszych ulubionych szpilkach. Daje nam możliwość zarówno nauki techniki Twerku, jak i pięknego poruszania się na obcasach, lepszej koordynacji oraz zdobycia większej świadomości ciała.

 

https:/www.youtube.com/watch?v=jZnN_G26JaI

 

 

Twerk in Heels to kobiecy mix dwóch technik: 

 

Twerk

To styl tańca, w którym uczymy się poruszać rytmicznie pośladkami i biodrami w przeróżny sposób – w górę, dół, po okręgu oraz na boki. W efekcie, gdy opanujemy technikę, jesteśmy w stanie trząść pupą w różnych pozycjach i w różnej dynamice. Część ruchów w Twerku czerpie ze stylu Dancehall Queen Style.

Dowiedz się więcej o stylu Twerk – tutaj.

 

 

 

High Heels

To technika niezwykle kobieca, w której wprost uwodzimy swoimi ruchami na wysokich obcasach. Chłonie ona elementy z różnych stylów, m.in. Jazzu, Dancehall, Hip-hop, a nawet tańców latino. High Heels zaczął się rozpowszechniać prosto z teledysków i występów największych gwiazd jak Beyonce. W stylu High Heels bardzo ważna jest umiejętność nie tylko sprawnego poruszania się na obcasach, ale także robienie tego w sposób wypełniony zmysłowością i gracją. Opanowanie tej techniki zwiększa naszą pewność siebie w poruszaniu się na szpilkach na co dzień.

Dowiedz się więcej o High Heels – tutaj.

Połączenie tych dwóch odważnych technik sprawia, że na zajęciach Twerk in Heels pracujemy nie tylko nad swoją sylwetką, ale także mocno nad wyrażaniem oraz podkreślaniem swojej pewności siebie, seksapilu i zmysłowości. 

 

https:/youtu.be/mjGWYmmT5Lw

Twerk in Heels ? jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką, którą wykonujemy na boso lub w wygodnych butach sportowych. Później, do dalszej części zajęć, zakładamy swoje szpilki. W czasie nauki techniki mocno pracujemy na nogach – w pionie i poziomie. To praktyka twerkowania w różnych pozycjach (pionie i parterze), a zarazem praktyka seksownych ruchów na szpilkach. Po opanowaniu elementów techniki uczymy się wspólnie kroków, a na koniec pięknej choreografii.

 

https:/youtu.be/9jKf_MpaZA0

 

twerk in heels jakie buty wybrac

Jakie buty wybrać na zajęcia?

Aby zapewnić sobie najlepsze warunki do nauki techniki, warto zadbać o odpowiednie obuwie na zajęcia. Nie każda para szpilek może okazać się wskazana. Najlepiej wybrać buty na szpilce, które dobrze i pewnie trzymają nam kostkę – to ten element zapewni nam najlepszą stabilizację i wygodę. Wysokość obcasa jest dowolna i zależy od naszych indywidualnych upodobań. Jednak nie przeceniajmy swoich możliwości – jeśli dotąd nie chodziłyśmy w bardzo wysokich obcasach, również nie wybierajmy takich do tańca. Kolejną kwestią jest platforma obuwia – jeśli zdecydujemy się na buty na platformie będzie nam podczas tańca wygodniej i stabilniej, jednak platforma ograniczy możliwości pracy stopą (point i flex).

 


Kurs Twerk in Heels to trafiony wybór dla wszystkich osób, poszukujących jeszcze bardziej kobiecego stylu tańca, który pozwoli w pełni wyrazić swoją zmysłowość. To także trafiony kurs dla tancerek, które chcą wzbogacić swój Twerk o nowy element i nadać swojemu tańcu nowej jakości. 

 

daren twerk kurs warszawa

 

Twerk in Heels – kurs tańca Warszawa w Szkole Tańców Karaibskich SHO! Zapisz się!

Sprawdź zajęcia w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 


Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.