Monika Bachata Lady Styling

monika bachata sensual instruktorka tanca warszawa

Monika – Bachata i jej miłość do tańca od dziecka 

 

Monika swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Od tego czasu taniec stał się jej największą pasją. Początkowo był to taniec współczesny. Z czasem próbowała innych styli, takich jak hip-hop, jazz czy taniec towarzyski, cały czas poszukując swojego ?przeznaczenia?.

Kiedy w 2015 r. była w Bostonie, przez przypadek trafiła na imprezę ?Bachata Mondays?. Monika Bachata Sensual odkryła właśnie tam i od razu zakochała się w tym stylu tańca. Po powrocie do Polski zaczęła szukać miejsc, w których mogłaby uczyć się tej techniki. Poszukiwała również imprez, na których można cieszyć się tym wspaniałym tańcem socjalowym.

 

 

monika bachata sensual instruktorka tanca warszawa

Kursy i zawody taneczne

 

Przez kolejne lata uczęszczała na różnorodne kursy, ucząc się od najlepszych instruktorów Bachaty, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Poświęcała na to każdą wolną chwilę. W celu dalszego rozwoju i poszukiwania inspiracji bardzo dużo podróżowała, przy tym biorąc udział w wielu festiwalach oraz eventach tanecznych, m.in. w Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Czechach czy też we Włoszech. Dopiero wtedy poznała styl, w którym obecnie, obok Bachaty, czuje się najlepiej ? Zouk. Od momentu tego odkrycia, jej głównym kierunkiem podróży stała się Brazylia, czyli ojczyzna Zouk.

 

Monika ukończyła dwa kursy instruktorskie ? pierwszy z nich w Pradze w 2019 r., drugi w Rio de Janeiro w 2020 r.

Monika należy do kilku formacji tanecznych:

monika bachata sensual kurs tanca warszawa

  • Sensual Ladies? by Karolina Winiarek
  • ?ZouKuny? by Piotr Kuniewski i Patrycja Wasiak
  • ?Bachata Lady Style ? Sensual Teams? by Judith Cordero
  • ?Alma Latina? by Klaudia Perdek

 

 

 

 

Wraz z tymi formacjami brała udział w kilkunastu pokazach w Polsce, a także we Włoszech, Hiszpanii czy Holandii. W ten sposób zdobyła duże doświadczenie sceniczne, które również wykorzystuje ucząc innych.

Monika uwielbia dzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, pasją oraz miłością do tańca i właśnie z tego powodu została instruktorką. Mówi, że taniec jest jej sposobem na życie oraz najlepszym, co ją spotkało. To taniec pozwolił jej uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości ? i właśnie w tym też chciałaby pomóc innym.

 

Monika – Bachata Sensual Solo – zobacz instruktorkę w jej żywiole!

https:/youtu.be/wZQUD7qPuXE

 

monika bachata sensual instruktorka tanca warszawa

Kurs tańca z Moniką ? Bachata Sensual Solo w szkole tańca w Warszawie!

Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.