Han- K-Pop i Hip-Hop

Han pochodzi z Korei, z której przenosi do Polski swoją miłość do koreańskiej kultury – muzyki oraz tańca. Najbardziej lubi wyrażać się w stylu Hip-Hop oraz w zyskującym coraz większą popularność w Polsce – tańcu K-Pop. 

 

taniec k-pop warszawa

Taniec K-Pop: miłość od pierwszego dźwięku

Ogromna pasja Hana do tańca wzięła się po pierwsze z muzyki. Han po prostu uwielbia słuchać K-Popu, czyli muzyki południowokoreańskich artystów. Po drugie już jako dziecko obcował w tanecznym środowisku. Podziwiał od małego swoją Babcię, która była choreografką. Obserwował jej pracę, chłonąc powoli jej pasję do tańca. Sam poczuł ją w sobie bardzo mocno, gdy na jednym z koncertów w Chinach, podziwiał na scenie uczniów swojej Babci.

Od tamtego momentu rozpoczął swoją własną przygodę od nauki tańca K-Pop. Na samym początku po prostu oglądał i inspirował się artystami K-Pop’u. Dążył do osiągnięcia ich stylu. Ciężko pracował nad swoją techniką i wykonaniem każdego kroku, a także nad mimiką twarzy, aby oddać cały sens i klimat tańca. Kilka miesięcy później zaczął występować na scenie. I tak, do dziś, trwa jego długa przygoda w świecie tańca K-Pop.

 

Han – instruktor tańca K-Pop 

Han brał udział w wielu konkursach i imprezach z dziedziny K-Popu, zdobywając wiele nagród. W późniejszym czasie, dla swojego dalszego rozwoju, zaczął eksplorować wiele innych stylów. Poznał takie techniki, jak Hip-Hop, Popping, Locking czy nawet taniec współczesny. Swój styl szlifował z wieloma różnymi nauczycielami, od których wchłaniał wszystkie wskazówki, aż do teraz – kiedy sam trenuje swoich kursantów na zajęciach Hip-Hop’u i K-Pop’u w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

 

taniec k-pop warszawa

Jak mówi Han: Taniec K-Pop to znacznie więcej niż tylko powtarzanie ruchów koreańskich gwiazd. K-Pop to zanurzenie w szczególnym środowisku i kulturze. Całościowo daje nam dużo więcej niż naukę kroków, bo przygotowanie sceniczne, muzykalność i, co ważne – wzmacnianie nie tylko ciała, ale i pewności siebie.

 

 

Han swoich uczniów chce nauczyć nie tylko techniki, ale także przeżywania odpowiednich emocji, aby każdy przekazywał taniec takim, jakim jest w swojej istocie. Chce, aby jego uczniowie wychodzili z zajęć zainspirowani i w dobrym nastroju.

Motto Hana brzmi: „Wszystko w naszym życiu jest możliwe”.

Do tego, jak podkreśla Han: aby zacząć z tańcem K-Pop wcale nie trzeba być fanem koreańskiej kultury, koreańskich idoli, czy być na bieżąco z rozwojem branży. Możesz po prostu poddać się tańcu K-Pop, uczyć się fajnych choreografii i rozwijać się z dnia na dzień.

 

taniec k-pop warszawa

Taniec K-Pop w Szkole Tańców Karaibskich SHO

W Szkole Tańców Karaibskich SHO masz świetną okazję na naukę oryginalnego tańca K-Pop od tancerza z Korei, który, jak się domyślasz – zna go i czuje najlepiej! K-Pop może rozwinąć Twój potencjał i wciągnąć w świat nowej, być może jeszcze nieznanej kultury. Jeśli chcesz się temu poddać – dołącz na zajęcia K-Pop w Szkole Tańców Karaibskich SHO! Jeśli zdecydujesz się zanurzyć w kulturze, Han z pewnością Cię po niej poprowadzi!

Sprawdź zajęcia w naszym grafiku!

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.