Paweł – Breakdance

Kim jest Paweł? 

Instruktor tańca, instruktor pilates, a ponadto trener personalny. Paweł specjalizuje się w stylu tańca Breakdance (breakdancing, breaking), a to znaczy, że jest prawdziwym bboy’em!

Paweł – Breakdance i nie tylko!

Historię taneczną rozpoczynał w takich stylach, jak Hip-hop, House, Jazz, a nawet…balet. Rozwijał się w tak wielu różnorodnych stylach i to pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce (m.in. Iwona Runowska, Beata Duda, Paweł Michno, Wojciech Warszawski, Błażej Ciszek). To finalnie doprowadziło go do stylu tańca Breakdance. Paweł brał udział w wielu warsztatach w Polsce i za granicą. Szkolił się u takich instruktorów, jak Henry Link, Loose Joint, OG, Ben (Hip-hop/House), bboy Junior, bboy Poe one(Breakdance).

Osiągnięcia

Paweł posiada takie wyróżnienia jak:

2 miejsce duetu na festiwalu IDO w Mikołajkach 16+ (2012)

4 miejsce Jazz duety IDO Open Class w Grójcu (2013)

5 miejsce formacji z zespołem ?JazzOne? Pawła Michno na krajowych mistrzostwach IDO (Siedlce)

Kurs tańca z Pawłem 

Na co Paweł stawia na swoich zajęciach? Jako instruktor uważa, że jakość tańca jest podstawą do dalszego rozwoju tancerza. Z tego też względu przywiązuje bardzo dużą wagę do nauczania techniki na swoich zajęciach. Oczywiście, jak to w Breakdance, pozostawia także pole do improwizacji, tak aby każdy uczeń odnalazł swój własny, indywidualny styl, a nawet pozwolił sobie na pełen freestyle!

Kurs tańca z Pawłem w szkole tańca w Warszawie! Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.