Maria – Ragga, Dancehall

 

Maria – Ragga i Dancehall czuje całą sobą! Tancerka, fizjoterapeutka, a już od kilku lat instruktorka w Szkoła Tańców Karaibskich SHO. Zakochana w odkrywaniu możliwości ludzkiego ciała. Uwielbia eksplorować ruch i muzykę. Kocha je rozkminiać. Nieustannie kształci się i rozwija pod kątem swoich pasji, by móc przekazywać je dalej.

Maria jest związana z tańcem od najmłodszych lat. W jej karierze przewijało się wiele różnych stylów tańca. Od kilku lat inspiruje się głównie tańcem i muzyką afro, dancehall, hip hop, co można zaobserwować w jej choreografiach. Chociaż tworząc je nie stawia sobie żadnych ograniczeń.

Maria – Ragga, Dancehall, Stretching & Mobility

 

Choreografie, których uczy na swoich kursach tańca, są bardzo różnorodne, przepełnione świeżą energią i świetnym feeling’iem. Oprócz nauki choreografii, Maria na zajęciach przykłada wagę do ogólnego rozwoju ruchowego (i nie tylko) tancerza. Stawia na muzykalność i swobodę ruchu. Maria poza tańcem, stawia wysoko także Stretching, czyli odpowiednie rozciągnięcie, które pozwala nam na jeszcze więcej w tańcu. Na kursie Stretchingu zwraca uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, wzmocnienie mięśni (tak, na stretchingu także!) i wyciszenie głowy.

Taniec jako eksperyment z formą ruchu

 

Maria jako tancerka, a zarazem instruktorka, nie ogranicza się do nauki choreografii na sali treningowej. Na swoich zajęciach tanecznych lubi eksperymentować z różnymi formami ruchu, różnymi miejscami. Podczas ciepłych miesięcy można spotkać ją także na ?podwórku?, nagrywającą z kursantami kolejne taneczne wideo!

Maria – Ragga, Dancehall – jak wyglądają kursy tańca z Marią?

 

Co stanowi element wspólny każdych kursów tańca prowadzonych przez Marię? Z pewnością super atmosfera, 100% zaangażowania i szybko uciekający czas liczony w hektolitrach wylanego potu. Z Marią nie tylko poznasz technikę i nauczysz się świetnych choreografii w takich stylach tańca, jak Ragga i Dancehall. Przede wszystkim poczujesz te taneczne style całą/całym sobą, nauczysz się dzięki nim wyrażać siebie, a na koniec każdych zajęć wyjdziesz z doładowaną, nową energią!

Kurs tańca z Marią – Ragga i Dancehall w szkole tańca w Warszawie!

Zapisz się na zajęcia taneczne w Szkole Tańców Karaibskich SHO.

Sprawdź aktualne grupy w naszym grafiku zajęć!

 

 

 

 

 

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.