Płaski brzuch i sexy pupa 

Aktualnie nie prowadzimy tych zajęć, ale zapraszamy na lekcje indywidualne oraz do śledzenia nowych warsztatów, które regularnie organizujemy.

Płaski brzuch i sexy pupa – tu najważniejsza jest motywacja!

Ile razy przeglądałaś zdjęcia Jennifer Aniston, Angeliny Jolie czy Ewy Chodakowskiej mówiąc sobie, że kiedyś dojdziesz do takiej formy? Ile razy zaraz potem siadałaś przed telewizorem zajadając się czekoladowymi ciastkami? Wszystkie chcemy wyglądać, jak światowej sławy celebrytki. Wygimnastykowane, szczupłe, wysportowane. Bardzo często brakuje nam odpowiedniej motywacji, a przecież zawsze znajdzie się jakaś wymówka. Boli mnie głowa, dziś nie dam rady, zacznę od jutra. Niestety jeszcze częściej brakuje nam odpowiedniej osoby do dobrania poszczególnych ćwiczeń. Do tego dochodzi nam jeszcze jakoś ich wykonywania. Przecież skąd mamy wiedzieć czego nie wolno nam robić, żeby nie narazić swojego zdrowia?

Rozwój ciała jest rzeczą szczególnie istotną w naszym życiu. Przez nietrenowane mięśnie może nas boleć kręgosłup, tak samo, jak i kolana. Nie mówiąc już o innych nieprzyjemnościach i gromadzącym się tłuszczyku.

Płaski brzuch i sexy pupa – co dają zajęcia?

Zajęcia płaski brzuch i sexy pupa są zajęciami ogólnorozwojowymi. Mają na celu nie tylko spalanie tkanki tłuszczowej, ale również poprawę kondycji Twoich mięśni. Ten intensywny trening cardio poprawi wygląd Twojej sylwetki. Wzmocni także Twoje serce, płuca, a nawet układ krążeniowy! Dodatkowo na zajęciach nie zajmujemy się wyłącznie poprawieniem formy brzucha i pośladków. Budujemy całe ciało ? od łydek do klatki.

Jak wyglądają zajęcia płaski brzuch i sexy pupa w SHO?

Trening w naszej szkole zaczynamy krótką, dynamiczną rozgrzewką. Dzięki niej Twoje ciało szybko się rozgrzeje, a Twoje mięśnie zaczną pracować. Staramy się nie ominąć żadnej partii ciała.

Główna część zajęć przypomina trening interwałowy. Złożona jest z różnorodnych ćwiczeń podzielonych na serie. Skupiamy się na spaleniu tkanki tłuszczowej, zbudowaniu mięśni, jak i na ujędrnieniu naszego ciała. Po każdym ćwiczeniu chwilę rozciągamy poszczególne partie ciała, żeby ograniczyć zakwasy. Dodatkowo na każdych zajęciach spotkacie się z innymi ćwiczeniami. Dlaczego? To bardzo proste. Przez wykonywanie tych samych ćwiczeń regularnie nie zbudujemy całego ciała. Niektóre mięśnie mogą się rozleniwić, a przecież to mijałoby się z celem! Dlatego nie próżnujemy i dbamy o wszystko!

Po skończonym treningu dodatkowo całe się rozciągamy. Chcemy zminimalizować uczucie zmęczenia mięśni, wcześniej wspomnianych zakwasów. Czemu dwa razy? Ostrożności nigdy za wiele. Dbamy, żebyś na pewno dobrze się rozciągnęła.

Płaski brzuch i sexy pupa – czy te zajęcia są dla mnie?

Wszystkie zajęcia w naszej szkole są prowadzone dla wszystkich. Nie liczy się przecież wiek, tylko chęci. Zawsze możesz przyjść z córką, mamą, a nawet babcią! W naszym gronie mile widziani są też faceci. Dodatkowo do kursu możesz dołączyć w każdym momencie. Chcieć znaczy móc.

Zajęcia są idealnym uzupełnieniem dla osób tańczących. W szczególności takie tańce, jak twerk czy pole dance, gdzie partie ciała powinny być ?ładnie? rozwinięte i przygotowane na duży wysiłek.

Jak przygotować się do zajęć?

Na zajęcia przede wszystkim trzeba zabrać dużo uśmiechu i wody, bądź napoju izotonicznego. Ważną rzeczą jest też wygodne obuwie sportowe oraz strój, który nie będzie krępował naszych ruchów. Nasza szkoła dysponuje elementami pomocniczymi, takimi jak karimaty czy ochraniacze, które są niezbędne na zajęciach. Niestety nie gwarantujemy, że starczy ich dla wszystkich, dlatego warto przyjść z własnym sprzętem sportowym.

Warto czy nie?

Dlaczego warto zapisać się na kurs płaski brzuch i sexy pupa? Tylko poprawnie wykonane ćwiczenia dają wymarzone efekty. Nasze zajęcia są doskonałą alternatywą dla siłowni czy ćwiczeń wykonywanych w domu. Nie licząc znacznej poprawy kondycji oraz sylwetki gwarantujemy też lepsze samopoczucie! Nasi instruktorzy prowadzą zajęcia przy muzyce, która daje ci więcej siły na treningu. Jeśli nie czujesz satysfakcji z ćwiczeń wykonywanych samotnie – przyjdź do nas. Tu motywujemy się nawzajem. Do zobaczenia na sali! ?


Sprawdź wszystkie nasze zajęcia ? grafik zajęć!

 

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.