Alicja – Twerk, Dancehall, Sexy Dance

Alicja style Twerk, Dancehall i Sexy Dance pokochała najbardziej. Taniec jest największą pasją Alicji już od wielu lat. Swoją przygodę zaczęła w szkole podstawowej od zajęć z tańca towarzyskiego, jednak czuła, że nie jest to taniec, z którym chce wiązać swoją przyszłość. Postanowiła spróbować czegoś nowego i nauczyć się takich stylów, jak Hip Hop czy Taniec nowoczesny. W końcu w wieku 15 lat trafiła do Szkoły Tańców Karaibskich SHO na zajęcia Dancehall, od razu poczuła “to coś” i wiedziała, że zostanie tu na dłużej. I tak właśnie się stało! Tym sposobem Alicja przeszła z dużym sukcesem drogę od kursantki do instruktorki w Szkole Tańców Karaibskich SHO. Alicja została instruktorem w 2013 roku i ma swoich wiernych kursantów od tamtego czasu.
 
 
 
 

 

Twerk z Alicją w Szkole Tańców Karaibskich SHO

 
Twerk, Dancehall i Sexy Dance to style tańca, których możecie uczyć się na zajęciach w naszej szkole z Alicją. Jak widać, Alicja to instruktorka wszechstronna, stąd razem z nią i pod jej czujnym okiem możecie poznać te wszystkie techniki tańca.
high heels zajecia warszawa
Alicja od wielu lat rozwija swoje umiejętności na warsztatach u polskich i zagranicznych instruktorów. Taniec pozwolił wydobyć jej swoją pewność siebie i w tym też chciałaby pomóc swoim kursantom. Na zajęciach stawia na technikę i naukę choreografii, ale także na dobrą atmosferę. Chce, aby każdy w grupie czuł się komfortowo i wychodził z sali uśmiechem na twarzy.
Taniec jest jej oczkiem w głowie, stylem życia i, jak sama dodaje, największym prezentem jaki kiedykolwiek dostała. Uwielbia dzielić się swoją pasją i radością z innymi, co doskonale będziecie mogli zaobserwować na jej zajęciach.
Alicja występowała m.in. w Dzień Dobry TVN, Pytanie Na Śniadanie, na gali Joy Influencer 2019.
Pisali o niej nawet w prasie – udzieliła wywiadu razem z Ale Camara na temat Twerk dla gazety Wysokie Obcasy.

Alicja w Szkole Tańców Karaibskich SHO – zobacz choreografie z jej zajęć:

https:/www.youtube.com/watch?v=DVsHGAChVAg

 

Chcesz dołączyć na zajęcia Alicji – Twerk, Dancehall i Sexy Dance? Sprawdź nasz zawsze aktualny grafik zajęć!

Zobacz taneczne klipy Alicji:

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie treści artykułu w całości ani we fragmentach i jego rozpowszechnianie.