Taniec dla dzieci 

Zajęcia taneczne dla dzieci. Tak, tak dobrze słyszycie, ruszają kolejne zajęcia w SHO! Tym razem z myślą o najmłodszych! W naszej Szkole tańców Karaibskich każdy może tańczyć, niezależnie od wieku!

Zajęcia poprowadzi nasza nowa instruktorka Dominika, która nauczy wasze pociechy nie tylko samych kroków, ale również pełnych układów tanecznych.

A co jeśli moje dziecko nigdy nie tańczyło?
Bez obaw! Dominika nauczy maluchy wszystkiego od podstaw. Zajęcia są na poziomie początkującym, zatem każdy może uczestniczyć w naszych zajęciach niezależnie od poziomu 😉

 

Zajęcia taneczne dla dzieci – Taniec dla dzieci w SHO, jest przede wszystkim rozwój dziecka pod względem pewności siebie, koordynacji ruchów oraz poprawny sprawności fizycznej. Oczywiście priorytetem jest tutaj dobra zabawa i uśmiech najmłodszych 🙂 Wierzymy, że dzięki tym zajęciom Wasze pociechy nauczą się podstawowych ruchów i układów tanecznych oraz spędzą wyjątkowo czas poza domem rozwijając przy tym nowe zainteresowania. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 5 lat na zajęcia w naszej szkole – SHO.

 

Kiedy i o której?Zajęcia taneczne dla dzieci

Grupa ruszy po uzbieraniu min. 5 osób

 

 

 

 

 

 

Ubiór na zajęcia:

Na zajęcia Taniec dla dzieci, najlepiej ubrać swojego malucha w wygodną koszulkę z krótkim rękawem, dresy lub leginsy oraz obuwie najlepiej z gumową podeszwą.

 

 

Cennik:

Pojedyncze wejście zajęcia zwykłe ? 35 PLN

Karnety OPEN:

OPEN 3 ? 85 PLN

OPEN 5 ? 115 PLN

OPEN 10 ? 200 PLN

OPEN 10 JUNIOR ? 200 PLN – wejście na dowolne 10 zajęć dla mamy, taty i dziecka łącznie  w danym miesiącu kalendarzowym (nie może zostać wykorzystane przez rodzeństwo lub inne pokrewieństwo, tylko rodzic z dzieckiem)

OPEN PASS ? 190 PLN

NO LIMIT ? 370 PLN

Karnety TRADYCYJNE:

4 zajęcia ? 100 PLN

8 zajęć ? 160 PLN

BENEFITY:

MULTISPORT PLUS, OKSYSTEM ? 5/20 PLN

FITPROFIT, FITSPORT ? 0/20 PLN

Więcej info w cenniku oraz grafiku na naszej stronie.

Link do filmików tutaj:
Nauka Tańca dla Dzieci – Szkoła Tańców Karaibskich
Taniec Dla Dzieci – Nauka od Podstaw – Szkoła Tańców Karaibskich
Kursy tanća dla dzieci – Warszawa